Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapos terhes vagyok és...

2 hónapos terhes vagyok és nem tudom ienkor hova kell járni terhesen hogy vannak-e ien folyamatos vizsgálatok-e?

Figyelt kérdés
Összejöttem a pasimmal kb 2 éve és hát a legutóbbinál már nem védekeztünk 21 éves Nő vagyok és hát még soha nem voltam még nőgyógyásznál sem meg hát most nem tudom hogy terhesen hova utalgatna el és hogy erre menyi idő menne el :/
2013. ápr. 17. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé felelőtlennek tűnsz.. elsőnek irány a nőgyógyász..folyamatosan járni kell vizsgálatokra, ellenőrzésekre (vérvétel, ultrahang, stb..)
2013. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, de gáz vagy... bocs, de ez van. Remélem te majd jobban neveled a gyerekedet ha már így összejött.
2013. ápr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak valami vicc, ugye? :D
2013. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Irány a nőgyógyász. Ő majd elküld vizsgálatokra. Ha megvan a baba szívhangja, menned kell a védőnőhöz is.

A nőgyógyász az első.


Egyébként szerintem kamu kérdés. Ha a legutóbbinál már nem védekeztetek, akkor hogy lehetsz 2 hónapos terhes? Vagy 2 hónapja nem érintkeztetek? Ezt elég nehéz elhinni egy 2 éves kapcsolatban.

2013. ápr. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kamu!

Ennyire rossz helyesírással inkább a nyolc általánost kellene megpróbálni elvégezni, nem gyereket szülni...

Ha tényleg terhes, akkor nagyon-nagyon sajnálom a születendő gyerekét - óriási hátránnyal indul neki az életnek egy ilyen szülővel...

2013. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Összejöttem a pasimmal kb 2 éve.....

2 év után nem pasinak szokták hívni.....

2013. ápr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 év után 21 évesen már illő lett volna elmenni nőgyógyászhoz. Legalább rákszűrésre, főleg, hogy nem vagy szűz.
2013. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!