Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok és...

10 hetes terhes vagyok és napok ota folyamatos feszülést érzek a méhemben. Nem érzek semmi komolysabb fájdalmat, csak 2hetem van még az orvosi vizsgálatig és aggodom hogy nincs e semmi baj? Nem rég tudtam meg és eddig dohányoztam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy baj lenne. Ilyenkor azért szokott feszülni a méh, mert növekszik és nyúlnak a szalagok. Azonban megnyugtatásul hívd fel a védőnődet, biztos ő is hasonlót fog mondani. (MagneB6 gyakran segít ezen a kis kellemetlen érzésen)
2013. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes vagyok :-) és néha érzem azt amit mondasz. Ilyenkor beveszek egy Magne B6-ot, a védőnő az első találkozásunk alkalmával azt mondta hogy ha néha túlpörgök (el szoktam felejteni hogy terhes vagyok, és akkor bepörgök a melóhelyen hogy készen legyek a munkámmal) és elkezd húzódni , vegyek be egy Magne B6-ot. Azóta a táskámban hordom.
2013. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!