Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek vele orvoshoz? 9...

Elmenjek vele orvoshoz? 9 éves korom óta hüvelyi folyásom van, többi lent

Figyelt kérdés
Nos, 9 éves korom óta hüvelyi folyásom van, néha sok, néha kevés, néha színtelen, néha fehér, néha szagtalan, néha van szaga. Engem nagyon zavar. Szóltam róla kb 10 éves koromban édesanyámnak és azt mondta, hogy ne aggódjak, csak hormonváltozás. Tavaly ismét megemlítettem keresztanyumnak, de ő is ugyan ezt mondta. Nem tudom tévő legyek, nem hiszem hogy egy hormonváltozás évekig tartana, de szerintem nem is fertőzés. Lehetséges hogy rosszul záródik a gyomorszájam. Lehet, hogy amiatt van a folyás?

2013. ápr. 18. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amíg csak fehér vagy átlátszó, nem túrós, nem kellemetlen szagú, és nincs semmi tüneted, addig normális. :)
2013. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A gyomorszájadnak semmi köze a puncidhoz! :)
2013. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
egyszer utána olvastam a rosszul záró gyomorszájnak és úgy olvastam hogy jelentkezhetnek hüvelyi tünetek is miatta. lehet, hogy csak rosszul emlékszem.:)
2013. ápr. 18. 13:33
 4/15 A kérdező kommentje:
és nagyon zavar is mert nem tudok vele mit kezdeni, és elég zavaró tud lenni.:S
2013. ápr. 18. 13:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Előfordulhat sajnos hogy elkaptál valami fertőzést.Ez persze nem biztos és remélhetőleg anyukádéknak van igaza..

Én azért csak arra biztatnálak, hogy anyudat kérd meg, hogy egy nőgyógyászhoz látogassatok el biztos, ami biztos!

2013. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
persze. fertőzésnek tünete nincs. nem viszketek vagy bármi más, nem érzem sem égő érzést meg tényleg semmit.
2013. ápr. 18. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ne izgulj, minden nőnek van fahérfolyása, több kebesebb, ez teljesen természetes dolog. Aki szerencsésebb, annak nagyon kevés van, szinte észre sem veszi
2013. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 18. 14:00
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Ne izgulj, minden alegnagyobb rendben van, ez minden nőnek van.

Ha valami fertőzésed lenne, akkor annak más jele is lenne.

2013. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!