Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek vele orvoshoz? 9...

Elmenjek vele orvoshoz? 9 éves korom óta hüvelyi folyásom van, többi lent

Figyelt kérdés
Nos, 9 éves korom óta hüvelyi folyásom van, néha sok, néha kevés, néha színtelen, néha fehér, néha szagtalan, néha van szaga. Engem nagyon zavar. Szóltam róla kb 10 éves koromban édesanyámnak és azt mondta, hogy ne aggódjak, csak hormonváltozás. Tavaly ismét megemlítettem keresztanyumnak, de ő is ugyan ezt mondta. Nem tudom tévő legyek, nem hiszem hogy egy hormonváltozás évekig tartana, de szerintem nem is fertőzés. Lehetséges hogy rosszul záródik a gyomorszájam. Lehet, hogy amiatt van a folyás?

2013. ápr. 18. 13:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de a mennyisége nem mondható kevésnek, sőt sok! inkább csak a mennyisége miatt aggódom. főleg hogy már rég túl vagyok az első menstruáción.
2013. ápr. 18. 21:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ha feltűnően sok a folyásod, akkor érdemes lenne orvost kérdezni. Ha szakember mondja, hogy nincs gond az a biztos, és legalább megnyugodhatsz!
2013. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
persze. azthiszem jövőhéten kérek is időpontot.:)
2013. ápr. 19. 14:00
 14/15 anonim válasza:
39%
Én valahol azt olvastam hogy a menstruációnak az egyik jele. Ha jól emlékszem ez a folyás kezdetétől számitva kb 6-18 hónapon belül meg fog jönni a menstruációd . Amugy nekem is van ilyen fehér folyásom egy ideje és tényleg nagyon zavaró :(
2013. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kár, hogy én már cirka 5 éve menstruálok.
2013. ápr. 19. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!