Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok. Mit...

15 éves lány vagyok. Mit tegyek? Már kéne hordanom melltartót, mert zavar is, meg minden, de anyukám nem veszi a lapot. Meg sem említi ezt a témát. én meg nagyon félénk meg csöndes vagyok. Nem merem neki mondani, h vegyünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 22:31
 1/10 anonim válasza:
mindeknépp említsd meg neki,mert biztosan egyetért majd veled,ha te is ugy gondolod:)
2013. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Természetes dolog ez, nem tudom anyukád miért nem veszi a lapot. Szerintem szólj neki.
2013. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 CODE3 ***** válasza:
Próbáld meg felhozni neki a témát, hogy hegyes a pólód és és tesi órán is zavar futásnál. Hátha erre ő fogja javasolni! Írd meg hogy sikerült-e :) sok sikert!
2013. ápr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne félj beszélni erről Anyukáddal, hiszen természetes dolog, hogy ha már akkora a melled, akkor kell melltartó.
2013. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
szexi lehetsz melltartó nélkül :)
2013. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
82%
Próbáld meg rávezetni! Pl.: Mondd neki hogy nem akarod, hogy átlátsszon a bimbó a pólón, vagy mint mondta az egyik előző válaszoló, hogy mondd, hogy túlságosan "lifeg". Amúgy, ha erről nem beszél, a mensi ről sem? Azt hogy oldottad meg? Nekem a boxer vásárlásnál volt gond, én sem mertem neki mondani, de aztán a boltban rámutattam, hogy ki akarom próbálni, és vettünk. Boltban egyszerűbb kérni, amikor ott van előttetek.
2013. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még írhattok. mensi úgy volt, h mikor megjött, szóltam neki, meg ilyenek..
2013. máj. 1. 21:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, h egyszerűen nem merem előhozni... :(
2013. máj. 1. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért félsz olyan dolgokról beszélni, ami a világ legtermészetesebb dolga! Úgy csinálsz, mintha pl. betörtél volna valahova és nem mered bevallani! Teljesen természetes dolog, hogy ha nő a melled, akkor kell melltartó!
2013. máj. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 maaci válasza:
én se mertem anyukámnak ezt a témát nagyon említeni..de nekem azelött is vett melltartókat meg kaptam is és amikor kinőttem őket oda mentm hozzá és amikor mondtam h venni kéne nadrágokat még hozzàmontam h melltartókat is kéne venni már..ne félj ezekről beszélni anyukáddal:)
2013. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!