Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar? A parom...

Csak engem zavar? A parom "vilagot jart", nem lehet olyan helyet mondani ahol o meg nem volt ellentetben velem.

Figyelt kérdés

Akarhova megyunk csak az van , hogy o mar jart itt. Nem pont akkor vagy elotte vagy kesobb , de kiderul, hogy o volt ott.Ez rettenetesen zavar.Ugy erzem magam mint egy kis hulye.Nekem nem adatot meg, hogy eljussak akarhova is.O pedig szinte mindenhol volt,persze nem egyedul es ez is bosszant.Valahol vagyok vele es mas jut az eszebe.Persze o nem ezt mondja , de ha arra emlekszik , hogy jart ott , akkor arra is kivel, ez tok egyertelmu.

Szerettem volna ha velem is "felfedez" egy orszagot vagy valamit, de semmi eselyem ra.Ugyanakkor meg elvan ajulva magatol , hogy o mennyi helyen volt...

En vagyok tul gyerekes vagy ez mast is zavarna.

Amugy a tengerentulra akartunk egyutt menni, de ket hete kiderult , hoyg mar ott is volt egy csajjal... Raadasul el sem mondta eddig. En meg nagyban terveztem, milyen jo lesz.... es tessek.


2009. jan. 15. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

nekem dettó... csak nem voltunmk annyi helyen, mint ami a Te írádosból kitűnik. Úgy érződik, azért jártatok már sokfelé, vagyis legalább 10 utazásotok volt. nekünkl nem volt annyi. Ráadásul neked úgy tűnik mindenhol más csajjal volt?

mert nálam az a hyelyzet, hoyg az exnejével volt....

Ez van,. ha pénzes a pasi, meg más is van... nem olyan alkalmazkodó, mert túlzottan azt hiszi, hjoyg pénzért úgyis megkap mindent, ha valami nem jó, lecseréli-. Ez persze nem mindig van így egy az egyben, de a hajlam az igen. én tudom, három éve vagyok egy ilyen kapcsolatban. Attól még rendes,meg dolgos ember, nem politikus, nem is könnyeb keresi a pénzt, de járt mindenfelé és nekem is rosszul esik. Pont az együtt felfedezés miatt.

és ha ott vagytok akkor legalább megy...?? mármint fakultatívra vagy a hegyre vagy ilyenek, vagy csak "élvezi" a hotelt? mert az enyém igen, így nem megyek és kész, én nem azért fizetek fél millát egy útért, hoyg a hgotrelben gúvadjak, meg ugyanazon a sétányon bámuljam a kirakatokat és kínai bóvlit vegyek, az a Balatonparton is van, meg bármelyik magyar wellneshotelben bezabálhatok és alhatok másnap délig. ha nálad ez nincs, akkor van minek örülnöd.

2009. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Biztos vannak olyan országok, ahol még nem járt:) Én azt javaslom neked, hogy beszéld meg vele, hogy mennyire zavar téged ez. Bár őszintén, nő létemre nem értem miért zavar, ez is az ő múltja része.
2009. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

7 orszagban jartunk egyutt , amelyikben egyutt elunk ott termeszetesen tobb helyen is. Nem gazdag , csak o erre kolt, nem iszik , nem dohanyzik... neki ez a fontos.

De majd mindegyik helyen massal volt es mindenki kifizette maganak az utat(ezt azert nem teljesen hiszem el) .

Ilyen ex, olyan exbaratnovel, a tengerentulon pedig egy ... na mindegy.

Az is zavar , hogy novel volt ott , az is , hogy o mar mindent latott. Es igen , elmegyunk , nem ott ulunk , de vegig olyan mintha egyedul lennek, mert semmiben sem vesz reszt.Fenykepezni szeretnek vagy barmi mas, o pedig tovabbsetal, kimegy a kepbol... egyertelmu hogy unja vagy nem erdekli.

Olyan mintha "kotelessegbol" jonne velem, mert en meg nem lattam, vagy nem voltam ott.

Lehet, hoyg van olyan varos , ahol nem volt, de Parizst , Londont is termeszetesen latta es most emiatt menjek en mashova es ne lassam, mert o mar volt ott?

Vagy menjek egyedul ? Akkor minek van parkapcsolatom.Mellesleg leszolja pl. Londont is.Egyaltalan nem szep, Parizst meg teljesen felesleges , koszos, nekem nem tetszene.

Most hetvegen mentunk volna oda, de mar nincsen kedvem.

Elveszi a kedvem tole , ha pedig elmegyunk , nem elvez semmit. Ha pedig szobahozom, veszekedes van belole.

Persze az o multja, de az osszes "hiresebb" helyen jart mar. Hogyan "fedezzek fel" vele barmit is , ha mar mindenhol volt.

2009. jan. 15. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is nagyon sok helyen volt már, én meg alig voltam valahol. Ha látunk valami jó helyet a tv-ben, akkor ő biztos már volt ott. Én meg biztos, hogy nem. Régen azt csináltam, hogy ha el szerettem volna menni valamit megnézni, akkor mindig az a válasz rá, hogy minek, én már láttam és nem is olyan érdekes és fogtam a barátnőimet és elmentünk nélküle pl. mexikóba. Egyszer megcsináltam, azóta nem, mert nem tetszett neki. Igy most már közösen megyünk és oda is, ahol már volt. Ilyenkor kérem, hogy mutassa meg a helyet, hiszen ő már ismeri és ekkor tök büszke lesz magára. Engem meg még az sem érdekel, hogy az első feleségével is volt már itt.

Ha téged zavar, hogy nem mehetsz vele, akkor menj egyedül. Legközelebb már ő is fog menni.

2009. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Egyedul ugymond nem engedne el , attol feltekenyebb ,pusztan szorakozni mennek el a barataimmal , amikor hazajutok, azt sem nezi jo szemmel es inkabb velem akarna jonni.Vele meg unalmas, HA elmegyunk(utazunk).

Nem azzal van a baj , hogy nem buszke magara , SOT! Tulzottan az , hogy o mar mindent latot !

2009. jan. 15. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj, örülj, hogy mentek egyáltalán és világot jártok. Az én apám beetette még házasság előtt anyut, hogy viszi majd mindenhova, világot látnak, utazgatnak majd határon túl, más országokba. Összeházasodtak, és minden kirándulás, nyaralás, utazás célállomása a Balaton volt a nagyszülők kis faluját és 1 Mátra nyaralást leszámítva, ahonnan haza is kellett jönnünk hamarabb, mert öcsémnek gyomorrontása lett, határon túl egyszer se voltunk, se ők ketten, se a család együtt, én egyedül fogtam magam és kimentem egyszer Olaszországba 1 napra, mert vágytam rá, és fizettem magam az utat 22 évesen főiskola melletti munkából.

Szóval inkább örülhetnél annak, hogy legalább mentek, és nem csak ígérgetés volt, hogy mentek.

2009. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok.Soha nem voltam sehol külföldön,és nem is megyünk határon belül sem minden évben.A párom viszont rengeteg helyen volt már külföldön,mindig mesél.Mit csináljak,irigykedem,de ez van,mindig beszéljük,hogy majd együtt is elmegyünk,de esély az anyagiak miatt nem sok.Legalább ő világot látott.Én meg így jártam.Ha szereted a párod,nem eshet ez rosszul,és ha ő is szeret, akkor nem a csajos emlékekre gondol remélhetőleg,hisz az a múlt, de a jelen és a jövő Te vagy számára.Ha pedig nektek az anyagiak nem jelent gondot ahogy írod, valóban élvezz minden egyes percet amit ilyen utazással,kirándulással töltötök,mert ezek nagyon fel tudják tölteni az embert,és elfeledtetik a szürke hétköznapokat.
2009. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a parod lehet hogy sok orszagban jart mar, de melyeben nem ismerte meg oket, mert ahhoz bizony ido kell!

Aki pedig leszolja akar Londont, akar Parizst is, latszik, hogy csak egy-egy strigulak szamara ezek a vilagvarosok.

Londonban elek, hat nem mondanam, hogy egyetlen hetvege elegendo lenne erre a nagy varosra peldaul.

Olaszban jartam mar Velenceben, de voltam mar siparadicsomban is, nem unalmas szamomra megsem ez az orszag, mert meg Romaban nem, es a tenger partjan sem jartam. Csak ebbe az egyetlen orszagba is barmikor visszamennek.

Szerintem probaljatok sokkal melyebben, tobb ismerettel egyutt elvezni a vilagot, ugy nem hiszem hogy unalmas lesz a baratodnak a vilag!

2009. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Fedezzéétek fel Magyarországot! Ez nem annyira felkapott uticél! ;)
2009. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszonom a valaszat, sajnos sok mindent nem lehet tenni, hogy miert ilyen , azt nem tudom.De azt en sem hiszem el , hogy barmelyik hely annyira rossz lenne.

A penz is szamit persze,de kulon munkaval es sok sporolassal eltudunk menni.Ezt Magyarorszagon 6 munkahellyel sem engedhetnem meg magamnak sajnos.

Az utolsonak : Ez frappans valasz volt ! :DDD

Amugy meg igazad is van ! :)

Orulok annak, hogy elmegyunk , de sajnos nem felhotlen az oromom.Ha mast nem, tenyleg en is baratnokkel megyek el !

Mindenkinek jo hetveget! :)

2009. jan. 16. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!