Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nagyon zavar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nagyon zavar az hogy nem tud nemet mondani a piára! Aki tud adni valamilyen ötletet h tudok segíteni neki az légyszíves írjon! Szerintetek?

Figyelt kérdés

10 nap múlva leszünk fél éve együtt mielőtt összejöttünk hetente tán többször is csak ivott...(amióta velem van havonta egyszer kétszer) Igazából nem az zavar h iszik egy két sört mondjuk...hanem az hogy nem tud megállni ennél a mennyiségnél!(24évesek vagyunk) Az otthonában elég sok a stressz és egy rokona is most halt meg:( nem tudom mi legyen ... van amikor édi amikor iszik de van amikor bunkó:( Nagyon szeretem szakítani nem akarok ez nem ok rá szerintem!!

Még egy fontos infó: úgy néz ki hogy összeköltözünk ősszel de ez a legkorábbi időpont még csúszhat(felújítástól függ)és arra is gondoltam h addig nem szólok semmit mert úgyse tudom h tényleg haza megy e v inni(bulizni menjen csak, haverok is fontosak az nem számít)csak ha összeköltözünk jobban tudom ezt ellenőrizni és talán levenni a válláról a stresszt a sok felelősséget(neki az sok hogy sok mindent ő csinál!!)és hátha nem inna! Az az igazi baj hogy az én problémáimat nem tudom átlátni hogy mi lenne a jó nekünk a másét igen szóval ha nem írtam le valamit akkor kérdezzetek és ha tudtok valami jó taktikát azt előre is megköszönném:)


2010. jún. 17. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
igenis lépned kell.. mondd meg neki, amit gondolsz, és amit érzel. nem veszítesz vele semmit.
2010. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oldjad fel és légy mellette,tudasd h rossz neked h nem tud leállni,mer kiszámíthatatlan,de együtt talán könnyebb lesz elbírnia dolgokat.Az én kedvesem is ivott,és abbahagyta.Nem akaratoskodtam,egy idő után azt mondta szeretne normális pasim lenni.Nálunk mondjuk nyilván más a helyzet.A problémákból mindig másét látja át jobban az ember,távolabbról egész a kép általában.Az a lényeg h tudja te vele vagy,nem úgy mint valami beosztott ápoló.
2010. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm megfogadom a tanácsotokat:)Ma volt az említett temetés és ő hozta fel h valahogy megakar az italtól cigitől szabadulni és amikor megkérdeztem tudok e neki valamiben segíteni azt mondta h én tudok neki a legtöbbet:)Szóval igazatok van és még egyszer köszönöm a kommenteket:)
2010. jún. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!