Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sose volt problémám a menszess...

Sose volt problémám a menszesszel. (3éve) most viszont iszonyatosan hányingerem van, fáj a hasam, nincs itthon betét csak tampon. Wáá. Iszonyatosan szarul vagyok:S:S micsináljak? :S

Figyelt kérdés
L/15. 3 éve menstuálok, 7 hónapja élek szexuális életet...(eddig probléma nélkül.:))
2009. szept. 24. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
nincs itthon tamon, csak betét.. elírtam:D:S utálom a seggem alatt a betétet.::S:S:S
2009. szept. 24. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:
én másfél éve menstruálok és ugy féléve mindig hányingerem van szédülök,minden bajom van 1héttel azelőtt míg meg nem jön.nem tudsz ez ellen semmit tenni,pihenj aludj...ez csak 1napos dolog(nálam,általában)
2009. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem görcsölni szokott, mikor megjön, de sugárzik fel a fájdalom a gerincemben,meg a hasmba is körbe meg a beleimbe is talán, de elviselhetetlen, borzasztó, igedesítő féjdalom.Ilyenkor én beveszek egy algopirint, vagy algoflexMet és alszok egy kicsit, egy fél óra, óra alatt elmúlik, és nekem is csak az első nap ilyen, aztán semmi bajom :)
2009. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja, igen, 22 éves vagyok, 10 éve menstruálok

előző

2009. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, vannak ilyen nehezebb periódusok. El kell viselni.

Velem is előfordul (pl.megerőltető munka v.sport után, vagy ha felfázok), hogy olyan erősek a görcseim, hogy hányok, hasmenésem van, érzem a fájdalmat a hátamban, derekamban, lábaimban és görcsöl még a hüvelyem is. Ilyenkor általában legszívesebben meghalnék. Aztán inkább lenyelek 1 vagy 2 görcsoldót, meleg takaróba burkolódzok és pihizek egy kicsit.Ez mindig segít.

A betét is jó lesz holnapig, ha van elég otthon.

2009. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11 évesen kezdtem menstruálni. Az első két év fájdalommentes volt, de 13 éves koromtól forga minden egyes vérzés baromi erős fájdalommal, rosszulléttel, hányingerrel, szédüléssel járt. Voltam vele orvosnál is, fájdalomcsillapítónál meg fogigátlónál többet nem tudtak javasolni.


Szóval van ilyen, amikor az embernek egyik napról a másikra megváltozik a vérzése.


Nekem az hozott változást, hogy teherbe estem. Most már egész napos hányingerem van... :-P

2009. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát hánytam 1 jót tegnap::S:S azért se írtam már vissza, mert elaludtam:) meg bevettem pár gyógyszert:)már teljesen jol vagyok.kösszia tippeket!:)
2009. szept. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!