Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki írna egy gyógymódot...

Valaki írna egy gyógymódot pattanásos bőrre, amit itthon meg tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Már komolyan elegem van belőle, h ezek miatt nem merek rá nézni senkire. Meggyűlöltem magam, de nagyon. Jobb lenne meghalni is.

2013. ápr. 20. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Otthoni praktikákkal nem mész semmire. Menj el egy normális bőrgyógyászhoz. Én is így voltam ahogy te, egyszerűen vállalhatatlan volt az arcom, felkerestem egy rendes bőrgyógyászt és hihetetlen de 1 hónap után is már csodálatos javulás ment végbe a bőrömön. Azóta eltelt még 2 hónap és már hihetetlenül szép már a bőröm. Én is depresszió közeli helyzetben voltam a pattanások miatt, úgyhogy mindenképpen menj el orvoshoz.
2013. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most már tényleg elmegyek bőrgyógyászhoz. Mondjuk sok rosszat, de sok jót is hallottam ezügyben. Remélem beválik. Köszönöm
2013. ápr. 20. 17:35
 3/20 anonim ***** válasza:
Nagyon együttérzek Veled, ismerős szitu. Ebben a hónapban voltam bőrgyógyásznál én is, pedig már évek óta mennem kellett volna. Akkor most nem lenne ilyen rossz (sok helyen az arcomon heg is maradt, és nagy tág pórus) a szitu, de hát végül azért csak eljutottam és most kezelgetjük az arcom, hátam. Bosi, hogy itt, de azért megkérdezem, első neked mi az, ami végül segített?
2013. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én is szeretném megkérdezni, hogy az 1. válaszolónak mit írt fel az orvos?
2013. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja igen az jó lenne, ha leírná az 1. kommentelő.
2013. ápr. 21. 15:51
 6/20 anonim ***** válasza:
Először is mosakodókenőcsöt amivel reggel és este meg kell mosnom az arcomat. Aztán Zineryt oldatot, amivel nappal kell bekennem a bőrömet és egy Skinoren nevű rémet amivel szintén nappal kell kenni. Plusz egy éjszakai krémet, a neve Isotrex és egy Tetracyclin nevű kapszulát amiből naponta 1-et kell bevennem. Nekem is elég heges maradt a bőröm, azt mondta a doktornő, hogy majd arra is ír fel krémet, ha már elmúltak a pattanások teljesen.
2013. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

*krémet

Ennek a gyógyszernek és krémeknek mindegyike vényköteles.

2013. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És ez így mennyibe került? A bőrödön nem volt 'látható' mellékhatás?
2013. ápr. 22. 18:57
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt semmilyen mellékhatása.

Hogy mennyibe kerül az a gyógyszertártól is függ ugye, mert mindenhol mások az árak. Kb. 8000 Ft-ot szoktunk fizetni érte. Ami drága benne az a nappali arckrém. Az csak 3300 Ft.

2013. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ja és rosszul írtam. A mosakodókenőcs nemvényköteles. :)

De tényleg nagyon hasznos. Sokkal jobban kitisztítja az arcot,mint a szappan vagy bármilyen arclemosó.

2013. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!