Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után megint...

Fogamzásgátló után megint tiszta pattanásos lettem. Most már mindig így lesz?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt azért lett felíratva mert nagyon patis voltam. 5 évig nagyon szép volt a bőröm. Januárban abbahagytam,mert babát szeretnénk,de úgy néz ki az arcom,a hátam,és a dekoltázsom, mint egy tininek.

Örökre ez lesz most már? Teljesen el vagyok keseredve.

23/L


2013. ápr. 17. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szedtél konkrétan? Voltál bőrgyógyásznál ezzel a problémával előtte vagy az elmúlt pár hónapban? Volt más problémád is emellett?
2013. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cypromixet szedtem. Az pattanások miatt kaptam.
2013. ápr. 28. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, az nem igazán fogamzásgátló, csak a mellékhatása az. Ez egy antiandrogén, akkor adják, ha magas a tesztoszteron szintje a női szervezetben. Keress fel inkább egy endokrinológust és tényleg járj utána ezt mi okozhatja. Ha ilyeneket szedetnek veled az a gond, hogy csak elnyomják a tüneteket, amint abbahagyod jön vissza az egész.
2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!