Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a késő menstruáció?

Figyelt kérdés

Előző hónapban 9-10 napot késett a menstruációm. Csináltam akkor két tesztet is, negatívak lett.

Ebben a hónapban már a 10. napja késik, persze a már megkésett kezdethez számítva. A héten -életemben először- voltam nőgyógyásznál, vett le kenetet, az eredményre várni kell 2 hetet. Mondtam neki, hogy késett előző hónapban is, annyit mondott, ha mikor visszajövök az eredményért, és még akkor sem jött meg, ultrahangra lesz szükség.

Ezt terhességre gyanakodva mondta, vagy mást is meg tudnak úgy nézni? Amenorrheat írt a kezelőlapomra.

Az ultrahang miatt megint bepánikoltam, és vettem tesztet, ami egyből negatív lett. Terhes az tuti nem lehetek, igaz? Védekezünk a párommal, még gumival sem élvez el bennem sosem.

24N


2013. ápr. 20. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy terhes vagy, de nem is feltétlen betegség... egyébként UH-val sok minden kiderül, pl lehet hogy cisztagyanúsnak talál, ahhoz is Uh kell. na meg abból is sok minden kiderül, de ne aggódj egynlőre.
2013. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!