Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki tampont használ, miért...

Aki tampont használ, miért lesz rögtön p*csa, rib@nc, loty*ó?

Figyelt kérdés
Én csak segíteni akarok, írok tanácsot tamponnal kapcsolatban, és szinte minden alkalommal kapom a privát üzeneteket, hogy én a fentebb említett vagyok, mert tampont használok. Komolyan nem értem az összefüggést :D
2013. ápr. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok a primitív ember,semmi jelentősége sincsen.Sz-rd már le az ilyen tahó férfiakat,azt hordasz ami kényelmes.Ennyi.
2013. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, magadra ne vedd az ilyen privát üzeneteket! Név, arc nélkül nagyon sokan bátrak és sajnos sok lelki sérült is előfordul az oldalon. Szóval, ez ne szegje kedved, írd meg nyugodtan a véleményed, tanácsodat, a bunkókkal meg ne foglalkozz!!!
2013. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.
2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szegi a kedvemet, csak nem értem az összefüggést :D Most azért, mert az belül van? Akkor ennyi erővel aki nőgyógyászhoz jár, az is az? :D
2013. ápr. 21. 11:56
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Még sosem hallottam ehhez hasonlót... bőven értelmetlen. Amúgy így kapásból annyit tudnék elképzelni, hogy féltékenyek szegény tampikra mert több helyet foglalnak el odabent mint ők... :D
2013. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vicc, hogy sok privát nőktől van.
2013. ápr. 21. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:

hát aki férfiként írja, az maradjon kussba, mert megnézném ő mit csinálna ha 1 hétig ömlene belőle a vér, és nekünk ugyanúgy kell tovább élni az életet, mintha mi sem történne, hát ha nő, akkor meg senkinek semmi köze hozzá, én 12 évesen is már hordtam, mert naya úgy gondolta gyerek vagyok, és jogom van még gyereknek lenni, "gondtalanul", és én azt abszolút egy gyógyászati segédeszköznek fogtam fel,ami most engem megment, és én akkor még nem tudtam, hogy ez ilyen menő dolog, mert akkor még nem volt lehetőség senkivel beszélni ilyenekről...

Szóval ne figyelj rájuk, nyugi!!!

2013. ápr. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!