Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történt a menstruációmmal?...

Mi történt a menstruációmmal? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Múlt hónapban kezdődött, bár akkor nem foglalkoztam vele különösképp.

Napra pontos ciklusom soha nem volt még, 5-6 napot mindig késett. Múlt hónapban is a vártnál később jött meg, viszont alig volt vérzésem, és az is csak olyan 4 napig tartott.

Aztán ebben a hónapban 6.-ára vártam, de nem jött meg. De még csak tüneteim sem voltak, elkezdtem aggódni.

Aztán a héten csináltam egy terhességi tesztet (párommal mindig védekezünk, nem volt eddig probléma de hallottam már minden félét, úgyhogy inkább vettem egyet) szóval a teszt negatív lett, de tünetem továbbra sem volt.

Tegnap reggel elkezdett szúrni a hasam, de nagyon hülyén, amikor tüsszentettem akkor -már bocsánat,de- azt hittem bepisilek a fájdalomtól...aztán ez a szúró érzés átváltott menstruáció előtti hasfájás félébe de nagyon gyengén (mindig nagyon szenvedős voltam). Fehér folyásom van,szintén csak tegnap óta, és kicsit még most is fáj a hasam de ennyi.

Veszek egy tesztet holnap és megcsinálom még egyszer, de szerintem már az elsőnek ki kellett volna mutatnia ha terhes vagyok.

Viszont ha nem, akkor nem tudom ez mi. Nyilván nem egészséges, és jövőhéten felkeresem a nőgyógyászomat, de gondoltam hátha van itt valaki aki átélt hasonlót, vagy esetleg van ötlete, mi lehet velem.


Köszönöm a válaszokat, és elnézést a hosszú szövegért.

19/L



2013. ápr. 21. 12:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!