Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek szüzen AIDS-es?

Lehetek szüzen AIDS-es?

Figyelt kérdés
Többször használtam mostohaanyám borotváját, el is vágtam vele magam... Ő meg akár valami régebbi kapcsolatából bármilyen betegséget összeszedhetett, nagy valószínűséggel miatta (körömcsipesz) lett körömgombám a lábamon és gombám ott lenn a borotválástól, nem tom, nem mentem vele orvoshoz,elmúlt magától.

2013. ápr. 21. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A HIV vírus elég gyorsan elpusztul a szabad levegőn, így szinte kizárt.

Ezzel együtt a közös borotvahasználat nem javasolt, mert mást még elkaphatsz. Ahogy már el is kaptál. (Bár nehéz megítélni, hogy mitől kaptad el.)

2013. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak azt hallottam,h bármilyen vér-vér találkozásnál pl itt a borotva, lehetséges... még vmi olyan is dereng,h akár fésűről is...
2013. ápr. 21. 20:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol hallottad.

Vér-vér valóban, de a borotván nem marad annyi vér, és nem "él" addig a vírus, hogy átvigye.

Ha rögtön utána használod tisztítás nélkül, esetleg.

Fésű? Az meg végképp abszurd.

2013. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ok, kösz,de azért még más is válaszokat is várok :)
2013. ápr. 21. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:

mért lennél AIDS-es?talán vannak valami tüneteid?

különben is minek használod ha már egyszer elkaptál tőle valamit?egy borotva azért nem olyan nagy kiadás,hogy ne engedhess meg magadnak sajátot.aztán magadra vess ha tényleg elkapsz valamit

2013. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek tüneteim természetesen, elvileg azok 10 év múlva alakulnak ki.Én csak aggódom. Hát ja, csak sztem ciki megvenni a boltos "néninél". 16L
2013. ápr. 21. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok krimit olvasol.
2013. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem igazán. Max. krimisorozatokat nézek :DDD
2013. ápr. 21. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs benne semmi ciki,vagy akkor menj be egy nagyobb drogériába és vedd meg ott...de te most akkor a nemi szervedet is azzal borotválod?:Oés a mostohaanyád tud róla.? még ha nem is kapsz el semmit,akkor is ez így elég gáz szerintem,én biztos nem borotválnám azzal a puncimat,amit már más használt,de te tudod...különben meg ha ahhoz elég nagylány vagy hogy ott lent borotváld akkor ahhoz is legyél hogy bemenj a boltba,és megvedd a borotvát
2013. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudja :/ ja, hát zavar, meg igazából az úszás miatt vok rákényszerülve
2013. ápr. 21. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!