Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tökéletes vérkép mellett is...

Tökéletes vérkép mellett is lehetek aids-es?

Figyelt kérdés
barátom régen mondta,amikor furán érezte magát,hogy jajj aids-es vagyok..ekkor nagyon megijedtem...mondtam neki,hogy az beb*szna...erre olyan választ adott,hogy sose lehet tudni,még nem vizsgáltatta ki magát. 3 éve történt vele az első aktus. Én most voltam sima kórházi vérvételen,és tökéletes volt az eredmény.Sehol semmilyen eltérés,még egy vacak vitaminhiányom sincs. Régebben a vasam nagyon alacsony volt,mostanra normalizálódott.3 év után már romlania kellene az immunrendszeremnek egy kicsit nem?Tehát mittudomén itt -ott eltérések....fehérvérsejt,vörösvérsejt eltérések..tudom,hogy évekig is tünetmentes lehet,de kérlek válaszoljatok nagyom félek !! Teherbe is estem tőle,amit sajnos el kellett vetetnem. Csak egészséges nő eshet teherbe ugye?
2011. márc. 18. 06:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálnak konkrét aids tesztet, akkor sima vérvételből nem derül ki, hogy az vagy-e vagy sem.
2011. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de eltéréseket csak mutatna nem?mert azt írták aki aids-es,annak csökken a fehérvérsejt száma stb...bár nem tudom mennyi idő után,de 3 év alatt egyszer voltam csak beteg...gyengülni kellett volna az immunrendszeremnek legalább egy kicsit,ha ilyen nyavajám van nem?
2011. márc. 18. 07:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Van olyan is, hogy lappangási idő.


Menj és csináltass egy tesztet

2011. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nem merek:S
2011. márc. 18. 07:42
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Menj el véradásra, ott kiértesítenek ha gond van.


Amúgy bárki lehet aids-es akinek volt szexuális kapcsolata, De ha sem te, sem a párod nem éltetek felelőtlenül szexuális életet, és nem váltogattátok ész nélkül a partnereket, akkor kicsi az esélye.

2011. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagytok normálisak...

Az intelligens párbeszédetekből minden kiderül.

Vizsgáltasd ki magad.

2011. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? A kérdésedből ítélve fiatalka lehetsz, mert sokmindennel nem vagy tisztában. Ha csak egészséges nő eshetne teherbe, nem lenne annyi aids-fertőzött kisbaba a fejlődő országokban.
2011. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok,és nem nagyon néztem utána annak,hogy aids-es férfi megtud e termékenyíteni egy nőt...
2011. márc. 18. 07:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Meg tud.

De azért Mo-n elég ritka betegség, csak most nagyon felkapott lett.

A vérképben nem biztos, hogy látszana.

De amúgy AIDS-es tuti nem vagy, mert az már egy immunhiányos állapot, ami a HIV fertőzés következtében alakulhat ki.

Max HIV fertőzött lehetsz.

De ha fertőzött vagy, akkor nem biztos, hogy lenne tünete egy vérképen.

Menj el szűrésre és kész.

2011. márc. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

"Menj el véradásra, ott kiértesítenek ha gond van. "


Hányszor kell még leírni?

Aki komolyan gyanítja, hogy HIV fertőzött, az véradásnak a közelébe se menjen!

Mondjuk jelen esetben ez elég komolytalan feltevésnek tűnik. Amikor elkezdtetek nemi életet élni, akkor kellett volna elmenni, és kivizsgáltatni magatokat HIV-re, és más betegségekre. (Van egy pár, csak a HIV-nek jó a marketingje, azért mindenki attól retteg.)

2011. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!