Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van ez? Miért fáj így a...

Mitől van ez? Miért fáj így a hasam és a fejem? 15/L (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Úgy 2 hónapja kezdődött. Először enyhe görcsök voltak, de nem menstruációs görcsök hanem hasi görcsök.Aztán egyre rosszabb lett. Mostanában úgy 3 hete egyfolytában fáj a fejem. Mintha valami szét akarná nyomni. És a görcsök is erősebbek. Véletlenszerűen törnek rám, de naponta kb 5-6szor is. Ilyenkor a fejem még kegyetlenebbül fáj és csak úgy mulnak el a görcsök ha összekucorodom és a fejemet lehajtom valami vízszintes felületre legtöbbször a padra mivel iskolában is rengetegszer van ilyen. Itthon a földre ülök fogom a hasam és a fejemet az ágyra teszem. Körülbelül 15-20 perc múlva elmúlik. De a fejem még mindig fáj. Nagyon rossz érzés, asztmás vagyok és rengeteget köhögök, olyankor a fájdalom a fejemben 100szorosára nő nem is merek köhögni nagyon , lehajolni úgy tudok hogy a fejemet nem mozdítom. Egy egy tesióra kész szenvedés, többször szólnom kell a tanárnak hogy had üljek le mert rosszul vagyok. Ő nagyon megértő ezért megengedi. De ez így nem állapot, lassan már semmit nem tudok csinálni. Itthon a lépcsőn felmennem a szobámba lassan lehetetlen lesz mert rettentően szédülök. Aludni már nem tudom mióta nem aludtam ki magam. Csak forgolódok egész éjjel és számolom hogy hányat lüktet a fejem. Aztán tegnap furcsán nem fájt semmim, és este töltöttem egy pohárba vizet és hirtelen olyan furcsa érzést éreztem és olyan volt mintha valaki kapcsolgatná a villanyt sötét pontokat láttam és kiment az erő a kezemből elejtettem a flakont is. Rohantunk az orvoshoz de szintén nem csinált semmit azt mondta hogy semmi bajom. De én ezt már nem tudom és nem is akarom elhinni. Már idegileg is kész vagyok és fizikailag is. Kérlek segitsetek, nem volt valakinek hasonló tapasztalata esetleg?? nagyon megköszönném a válaszokat!
2013. ápr. 21. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, valószínű migrénes (is) vagy, bár nem vagyok orvos.


Sztem, mikor ez a fejfájás rádjön "tegyél kicsit még rá" és hívjatok mentőt, az a legjobb.


Sajnos ugyanígy jártam. 14 éves koromtól állandóan fájt a fejem, 3-szor voltam korházba és lepattintottak, hogy pszichés, erre 10 évre rá kiderült, hogy súlyos epilepsziás vagyok, 2-szer majdnem meg is haltam tavaly (status epilepticus).


Ha visszacsinálhatnám, akkor a mentős megoldáshoz ragaszkodnék és kötném az ebet a karóhoz.


Ezzel nem diagnosztizálnio vagy megijeszteni akarlak, de ilyen is van a világon.


Jobbulást!

2013. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!