Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemsokára megyünk úszótanfolya...

Nemsokára megyünk úszótanfolyamra, és nekem 2 nappal előtte fog megjönni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék menni....

2013. ápr. 22. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akkor menstruálsz, akkor csak egy lehetőséged van, az pedig a tampon.
2013. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amíg a vízben vagy,tegyél be egy tampont.Más megoldás nincs.
2013. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én még soha nem használtam tampont, azt se tudom h hogy kell felrakni
2013. ápr. 22. 18:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig nem csak egy lehetősége van, hanem kettő: Softcup a második (menstruációs kehely). Nade azt írod, még sose használtál tampont, úgyhogy ez csak elvi lehetőség, mert akkor ez még durvább lenne Neked, mint a tampon. Bár ha már nem vagy szűz, kipróbálhatod. Én is úgy voltam régen, hogy egy utazás során alkalom nyílt volna megfürödni a tengerben Olaszországban, mert volt pár szabad óránk,és nekem pont megjött. Nem is volt nálam tampon, mert én se használtam soha addig. Végigkérdeztem az összes lányt a csoportból, aztán egynek végül volt tamponja, és ott életemben először kipróbáltam, csak hogy bemehessek a tengerbe, mert nagyon szeretek úszni, főleg tengerben. Annyit mondott a csaj, hogy ha még nem használtam, akkor csak óvatosan. Egy tükörrel és elég lassan sikerült felhelyezni, bár szerintem nem tökéletesen, nem elég mélyre, de ellátta a feladatát, utána úszás után rögtön kiszedtem.
2013. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiszta kézzel lassan helyezd fel, kitapogatva, hogy merre és hogyan csúszik könnyebben, a légzéseddel segítheted a hüvelyed ellazítani, hogy ne szorítson be. Ha kijöttél a vízből, mindig szedd ki rögtön, mert fertőzés léphet fel különben. Utolsó voltam.
2013. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha még szűz vagyok akkor fel tudom rakni?
2013. ápr. 22. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen,bár sokan nem tudják feltenni,amíg szűzek.
2013. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 22. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam akkor, és fel tudtam rakni. Bár mondom, sokat bénáztam vele, de végül sikerült. én voltam az olasz tengeres válaszoló :).
2013. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam addig amig szűz voltam. Ha majd megjön megpróbálkozhatsz vele, de ha nem siekrül ne eröltesd. mindenképp minivel próbáld. Ha nem sikerül akkor sajnos ez közbe fog szólni a atáborban. Ilyen a nők sorsa. Sokszor rosszkor jön... De nem tudsz mit tenni, neked kell hozzá alkalmazkodnod....
2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!