Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nő sokat a haj? Ismertek...

Mitől nő sokat a haj? Ismertek valamilyen hatásos hajvégápoló szert?

Figyelt kérdés
Olyan természetes ételt/hozzávalót keresek, amitől gyors növésnek indul a haj, viszont nem káros a szervezetre nézve. Illetve hajvégápoló szert keresek zsírosodó hajra.

2013. ápr. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Tényleg jó!

2013. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt van még róla:

[link]


[link]

2013. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem sárgul be tőle a haj? Egyik barátnőm használta és azt mondta, hogy teljesen besárgult tőle a haja, majd az pár mosás után kopott ki
2013. ápr. 22. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nagyon rosszul csinált a barátnőd. Én fél éve használom és nálam teljesen megállította a hajhullást és valóban egészségesebb és gyorsabban nő a hajam. Az olaj színtelen, semmilyenre nem színezi el a hajat.

25/N

2013. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Magában szoktad használni vagy ilyen tojássárgájával keverve?
2013. ápr. 22. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magában szoktam. Legalább 1-2 órát kell a hajon állnia, de legideálisabb éjszakára feltenni. Én egyszerűen húzok egy zuhanysapit és kész. Alaposan le kell mosni, én még annyit csinálok, hogy almaecetes öblítővízzel is leöblítem. (Fél liter melegvízhez 1 evőkanál almaecet)
2013. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!