Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos fertőzésre, gombára...

Folyamatos fertőzésre, gombára tartós és hatásos megoldás?

Figyelt kérdés
Fél éve folyamatosan gombával és fertőzésekkel küzdök. (Minden hónapban menstruáció után előjön. ) mindig elmentem nőgyógyászhoz, már kaptam gyógyszert, kúpot, kenőcsöt. Semmi. Szóval ha esetleg valaki hasonló helyzetből tartósan kigyógyult, akkor kitörő lelkesedéssel fogadom bármilyen nemű segítségét. én kenegetek, nyelek, koplalok, megteszek akármit, csak hatásos legyen, mert már elég volt a kellemetlenségből:) ( és esetleg erről a frezyderm ph4ről tud valaki valamit, mert nagyon dicsérgetik itt, annyira, hogy az már kissé reklámszagúnak tűnik:)
2013. ápr. 16. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok hatásos módszer van, de mindenkinek más (vagy más kombináció) az, ami megoldást hoz. Nekem pl megoldás volt, hogy abbahagytam a fogamzásgátló szedését, kb 3 hónapig candida diétán voltam, utána elkezdtem paleózni, amit azóta is tartok, grapefriut cseppeket és propoliszt szedtem (már nem) és frezy ph4-et is használok... (Sajnálom, h "reklámszagú"-nak gondolod, ha kipróbálnád, szerintem megváltozna a véleményed.) És nagyon jó hatással volt a flórámra a gynoflor is, amit kúraszerűen alkalmaztaam több hónapon keresztül.
2013. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rendes tenyésztést csináltatott.Ha pl candida akkor nem elég agyógyszer, diéta is kell.
2013. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!