Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg 2x egy hónapban?...

Miért jön meg 2x egy hónapban? Nagyon kicsik a melleim is és minden hónapban 2x is megjön. Miért van ez?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és másfél éve havi 2x megvan .tavaly 12 naponta jött meg. egyik7szombatján elmúlt következő hét vasárnapján már meghis jött rendesen sos.most elakarunk menni NŐgyógyászhoz nem pasihoz.

2013. ápr. 23. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

az nem hiszem hogy baj, hogy nagyon kicsik a melleid.

de tényleg nagyon gyakran jön meg. lehet, hogy csak annyi, hogy még nem állt be a ciklusod. nekem is még csak most állt be 21 évesen, és azt mondta a nőgyógyász, hogy ez még nem baj. nekem is összevissza volt. és nekem is kicsik a melleim, azok is mostanában elkezdtek nőni :O

de az a legbiztosabb, ha elmentek a nőgyógyászhoz, tehát menjetek el.

reméljük, hogy nálad sem lesz semmi baj :)

2013. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ó köszi,aranyos vagy!!:-) komolyan neked most huszonéves korodban kezdtek el nőni?:) ilyet még nemis hallottam..:)
2013. ápr. 23. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:
nem lehet h azért mert híztál egy kicsit amúgy?:)
2013. ápr. 23. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs mit :)

akkor is nőttek, amikor annak volt az ideje, de elég kicsik lettek. nem a hízástól van, mert nem is híztam.

még én sem hallottam ilyet, el is csodálkoztam rajta.

van egy barátnőm, aki ilyesmiket tanult, mondtam neki, azt mondta, hogy ez előfordulhat, mert hogy egész életünk folyamán változunk.

2013. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A melled miatt ne aggódj, mert még évekig nőhet.
2013. ápr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!