Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez? Segítene valaki?

Normális ez? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok... Nekem még nem jött meg. Nem zavar de nemtudom hogy mi lehet ez: van hogy naponta, van hogy kimarad de fehér átlátszós válladék jön és elég zavaró ugye mert nem tudom hogy ez valami érési tünet vagy beteg vagyok. Ha nem muszáj nem szeretnék orvoshoz fordulni...van hogy erősebben jön, napi többször cserélek betétet. De inkább ilyen zselés és nem folyós. Kici hülyén érzem magam hogy ezt ecsetelgetem kérlek ne szóljatok le érte! Válaszokat előre is köszönöm...
2013. ápr. 25. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem viszket nem csíp és nem zöldes sárga akkor a természetes fehér folyás. Erről már kellett volna hallanod a felvilágosító órán vagy anyukádtól vagy ha csak a neten utána nézel. Teljesen természetes dolog ez jelenti hogy már dolgoznak a hormonok. A legtöbb lánynak 1-2 éven belül jön meg azután hogy ez beindul. Ez mindig lesz egészen a klimaxig, de sokaknak még utána is jön valamennyi. Ezzel is tisztul a hüvely. Hormonális változás hatására (pl peteérés) változhat az állaga mennyisége. Menzesz elötti napokban is picit több jön a legtöbb nőnek. Legkevesebb azokon a napokon van miután elmúlt a menzesz. Nyugodtan használj tisztaságit ha annyi jön hogy zavaró egyébként.
2013. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösszönöm! Nem nem büdös meg semmi! Nagyon finnyás vagyok úgyhogy mindig nagyon sokszor kezetmosok meg vigyázok hogy úgy vécézzek nehogy hozzáérjek valamihez.. :) akkor ezekszerint normálos! Hát tényleg köszi mégegyszer!
2013. ápr. 25. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ne izgulj!
2013. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!