Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az milyen nemi betegség ahol...

Az milyen nemi betegség ahol csak sok a sárgás fehéres folyás és semmi viszketés, égető érzés sem pirosodás?

Figyelt kérdés
Max a szaga szokott nagyon kellemetlen lenni, de az gondolom természetes, ha egy nő egész nap 1 tiszt.betétet használ és nem cserél napközben, mert pl nem ér rá és este eléggé furcsa szaga van nem?
2008. jún. 15. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem betegség. a folyást a peteérés miatt van ami természetes folyamat. a peteérés elött pár nappal igen nagy mennyiségü és még a mensi elött is szokott lenni. ha büdös és nem azért mert bepálik akkor lehet gombásodás is de az sem nemi betegség azt usziban, nyilvános wc-n szeded össze. menj el dokihoz és megnéz ö egyböl látja hogy a folyásod természetes vagy gombásodás miatt van. a bombasodás is viszket egy idö után. szerintem ez természetes peteérési folyás. de a doki biztos okosabb lesz.
2008. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen azzal tisztában vagyok, hogy van normális folyás is. de nekem sokkal több és minden nap van, nem csak mensi elött meg után.
2008. jún. 15. 14:49
 3/5 anonim válasza:
Akkor valoszinu,h valami fertozesed van amit valahol elkaptal,vagy 1 kis enyhe felfazasod,ami nem faj.Mindenkepp keress fel 1 dokit,h vegyem mintat es aztan irjon fel valamit,mert 1 ido utan ha nem kezeled ez igen kellemetlen lehet.De az is lehet h csak 1 kis hormonzavarod van...tisztasagi betetet meg cserelj tobbszor naponta,foleg ebben a melegben.
2008. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hű hát az az igazság, hogy kb 23 hete volt egy felfázásom. Kaptam is rá antibiotikumot, de azt nem szedtem annyi ideig ameddig elő volt írva:S És most ismét előjött. Kaptam rá Sumetrolim tablettát amit már kb 5 napja szedek. lehet attól van folyásom? De leginkább akkor kezdődött amikor legutóbb föl voltam fázva. :S Viszont amikor megmostam tusfürdővel ott magam akkor kicsit csípett. Intimtusfürdővel nem csípett. Vmi összefüggés?:S Nem igazán akarok elmenni nődokihoz, mert az a csaj nem szimpi nekem és gondolom én sem neki. Van egy felnőtt doki ahova anyum akar elvinni, de az meg pasi és pöppet szégyenlős vagyok :D. 16 vagyok
2008. jún. 15. 16:20
 5/5 A kérdező kommentje:
nem 23 hanem 2-3 hete
2008. jún. 15. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!