Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek hasonló?!...

Kiki1990 kérdése:

Volt már valakinek hasonló?! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Április 13-17-ig normális menstruációm volt. Majd 20-án este 1 órás vérzés ismét jelentkezett, majd sárgás folyás. Az abba maradt, majd 26-án pirosas, rózsaszínes vérzés. Este! A délelőtti órákban meglátogattam a nőgyógyászt, akinek elmondtam ezt a problémámat, de nem reagált rá semmit. Elvégezte a rákszűrést, mondta, hogy majd menjek vissza az eredményért. Megnyomogatta a hasamat, és a köldök körül különösen érzékeny volt. Annyit mondott, hogy keressek fel egy belgyógyászt.2-3 éve a havi vérzés 2-szer jelentkezett rendszeresen. Akkor ezt fogamzásgátlóval szabályozták. Már egy éve nem szedek semmiféle gyógyszert. Párommal megszakításos módszerrel és óvszerrel védekezünk. Megköszönném, ha valaki aki részesült már hasonló helyzetben megosztaná velem élményeit és hogy mit tett, vagy lett e valami következménye. Nem tudom, hogy terhességről lehet e beszélni ilyen esetben. Én 22 éves vagyok. A nőgyógyász UH-s vizsgálatot nem végzett, tesztet nem csináltam. Következő vérzés várható időpontja május 15. De már nem merek bízni a pontos időpontban.

2013. ápr. 27. 14:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy a menstuációs görcsök, fájdalmak meg vannak folyamatosan. A gyomrom is fáj. Étvággyal nincs gond. Szédülök néha, meg a derekam fáj. Mellek érzékenyek, de változás nincs.
2013. ápr. 27. 14:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de a tünetek alapján felmerült bennem a gyanú, hogy esetleg endometriózisod lehet.


A helyedben felkeresném a belgyógyászt is, de elsősorban keresnék egy nőgyógyászt, aki komolyan veszi a problémámat és nem legyint, hanem kivizsgál (UH, labor)

2013. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!