Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égö érzés a hüvelyben havonta...

Soletti86 kérdése:

Égö érzés a hüvelyben havonta kiújul. Ha valakinek van valamilyen alternaív ötlete kíváncsian várom a tippeket! Esetleg van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Mindenféle folyás viszketés és egyéb kellemetlen tünetek NÉLKÜL állandó égö érzés a hüvelyben.A kúpokkal a különféle antibiotikumokkal és kenöcsökkel tele van a "házi patikám"...Nem tudok már mihez fordulni teljesen tanácstalan vagyok,szinte mindent kipróbáltam már.Voltam homeopatiával foglalkozó különféle természetgyógyásznál kineziológusnál mindenki azt hajtogatja,hogy lelki okok valamit el kell engednem félelmeim vannak,pedig nem igy érzem...minden rendben van a normál stresszes életet élem,ami minden ember életében ott van...nem tudom mit tegyek...

#hüvely #rendszeresen fellépö égö érzés
2013. ápr. 22. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász mit állapított meg?
2013. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem, hogy mit mondott a hüvely hámjára? normális mennyiségű a hámon a váladék értsd nincs kiszáradva? nincs rajta semi látható elváltozás ( sérülés, hámhiány, ph ja normális, nem sebes etc.etc.)?
2013. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden eredményem negativ...minden egyes alkalommal hüvelygyulladás aztán antibiotikum aztán emiatt gombát kaptam aztán húgyúti fertözés amire megint antibiotikum,minden csak ideig óráig segit szörnyü...fájdalmaim nincsenek csak pisilés közben ég,mindegy ha 3 litert iszok ha kevesebbet havonta elöjön mensi elött 3-4 nappal kezdödik addig nyugi van,most már utána vagyok,de még mindig ég..Fájdalmaim nincsenek vagy már ennyire immunis vagyok...csak folyamatosan tompán ég.A kenetem szuper volt legutoljára semmilyen elváltozás sehol hüvelyi ultrahang is ok...már nem értem..
2013. ápr. 22. 22:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Ilyenröl még szó sem esett...a héten úgyis megyek hozzá mindenképp megemlitem neki.Olyan magyarázatot kaptam már eddig 3 különféle orvosnál jártam,hogy tul aktiv a szexuális életem és,hogy emiatt sérülékenyebb a hüvely...köszi mondom ezzel akkor le is van rendezve...Döderlein kúpot adott meg egy c- vitaminos kúpot,de ezek is ideig óráig szeretnék végleg megszabadulni,máar idegörlö ez az egész...
2013. ápr. 22. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy a hüvelyeddel van a gond. Azt mondod, hogy pisilés közben ég? Ez lehet húgyúti infekció is, habár az nem mutatna (nem kéne) összefüggést mutatnia a ciklussal... Vizelet vizsgálat? Volt véres vizelet? Külső nemi szerveken elváltozás? ( piros foltok, hámhiány, hólyagok, bármi?)
2013. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mármint miről nem eset szó? szóval azt mondták, hogy, az aktív szexuális élet...síkosítót használsz? Ha valóban száraz abb a hámod, akkor aktus során sérülhet, de azt mármint h '' szárazabb'' mint volt az ember észrevesz i...... Volt kenet vétel kórokozóra?
2013. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy ennyire segitökész vagy:)Semmi...Ez az hogy semmi má jel nincs...A doktornö azt mondja,hogy minden szép és egészséges.Nem piros,semmilyen duzzanat semmi az ég világon igen volt már húgyuti rpoblémam elég gyakran,most is hólyagteákat iszom,szedek tözegáfonya kapszulát,flavin7-et is iszom semmi...Egész hónapban semmi és mensi elött 3-4 nappal kezdödik...egyszerüen fogalmam nincs h hogyan honnan induljak el?most ha elmegyek megint dokihoz kérjek tenyésztést?lehet lisztérzékeny vagyok vagy valamire allergiás vagy csináljak candida diétát már ha candidám van?én mondjam a dokinak,h a fennálló lehetöségeket?...vagy biorezonanciát csináltassak?fogalmam sincs merre és h hol folytassan a kutatgatást.
2013. ápr. 22. 23:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nem volt,rendes normál kenetet vett le,de kórokozóra még nem köszönöm a tippet mindenképp megemlítem neki...Sikosítót semmit nem használunk,mert minden tökéletesen müködik köztünk nincs rá szükség.Néha kicsit szárazabb vagyok,de akkor sem esünk egyböl egymásnak...tehát odafigyelünk.Teljes a higiénia mindenféle szempontból a párom is nagyon odafigyel...a kórokozóra való tenyésztést mindenképpen megemlítem,köszönöm:)de arra megint antibiotikum jön 100%...azt meg már semmiképp nem szedek be elegem van belölük,2 hétig szedem 0 szex ugye és semmit nem segít..
2013. ápr. 22. 23:39
 9/12 anonim válasza:

Merem gyanitani, hogy a problémád hátterében a partnered Prosztata gyulladása vagy ivarcsatorna fertőzése áll. Ő visszafertőz és te is őt..

Ezen az oldalon több információt találhatsz ezzel kapcsolatban: -érdemes elolvasni. ha más semmi nem használ-remélem segitettem


[link]

2016. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hormonális eredete lehetséges?

Nekem mensi előtt közvetlen viszkető, kicsit égő érzés a hüvelyben, meg mintha ki lenne száradva. Aztán mikor megjön, akkor elmulik. De 1-2 napig érzem csak.

2020. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!