Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 eves vagyok. Es lesz egy...

12 eves vagyok. Es lesz egy osztalykirandulas. Ott meg le kell vetkozni furdo ruciba. Olyan kicsik a melleim, es konos is lesz. Az osztalytarsaimnak mar eleg nagy mellunk van. Micsinaljak? :\

Figyelt kérdés
A honajam mar es OTT mar regita szorosodik.Es mostanaba eleg faratd , meg kedvetlen vagyok.A mellem is szokott fajni..neha.ez azt jelenti hogy hamarosan megjon?
2013. ápr. 28. 13:31
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsanat kinos*
2013. ápr. 28. 13:32
 2/10 A kérdező kommentje:
es mar van folyasom is.....
2013. ápr. 28. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nem csinálj semmit fogadd el,hogy változol és azt is fogadd el,ohgy ki így ki úgy változik. Mindenki más-más ütemben. Nem lesz kínos, mert akinek már van az meg azért kínlódik... ennél nagyobb bajod a helyesíráson kívül ne legyen az életben!
2013. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell szégyenkezni, mert kicsi a melled! A tiéd még nőni fog, de akinek már most nagy melle van, neki is fog nőni még, lehet, hogy ő meg azért szégyenlős. Nyugi, még van ideje nőni. Ha zavar, hogy szőrösödsz beszéld meg anyukáddal, vegyetek borotvát/gyantát vagy amit és szőrteleníts. Mióta van folyásod? Olyan 1-1,5 évére szokott megjönni a folyás kezdete után. Nyugodj meg, menj el kirándulni, érezd jól magad! Kellemes kirándulást!
2013. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

12 évesen az oszt.társaidnak nagy melleik vannak??

szerintem az a normális,ha még csak épphogy csak van valami. ne legyél elkeseredve,biztos senki sem fog kinevetni.


és igen,lehet hogy nem sokára megjön. jobb ha beszerzel betétet is.nehogy ott érjen meglepetés..

2013. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es elnezest kerek a helyesirasi hibaimert !
2013. ápr. 28. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is a legtöbb lánynak már volt melle,nekem is. viszont mára már csak 1-2 lánynak kicsi (14 évesek vagyunk). és sajnos nekem is kicsi,pedig elég régen el kezdett nőni :( (lassan 4 éve)

nekem 2,5 évvel azután jött meg hogy folyásom volt. 12 évesen volt először fehér maszat a bugyimon.

nem tudsz mit csinálni,jobb esetben nem röhögnek ki. és nem is kell kiröhögniük,hiszen nem tehetsz róla hogy mekkora melled van. főleg 12 évesen.

15 leszek

2013. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha fáj a melled az azt jelenti hogy vagy nőni fog a melled,vagy éppen nem sokára mensid lehet.


A mi oszályunkba a lányok alapból szégyenlősek voltak,senki nem akart volna a másik előtt meztlenkedni,a fiúk is ugyanígy voltak.És nem mindenki a melle miatt,aki kövér volt,vagy bőrhibás az azért.De meg lett oldva,mindenki a legjobb barátnőjével együtt öltözött át,méghozzzá úgy hogy előbb alul vetkőzőtt le,és hosszú polót vettünk fel,tehát a poló addig takart alul,és szépen ha alul fennt volt már a fürdőruci akkor ha éppen egészet hordtál felhúztuk a poló alá így senki nem látta a cicid,és ha meg külön bikini felső volt azt is a poló alatt vettük fel,levetkőzés ugyan így volt,a felsőt azonnal felvettük és az takart felül is és alul is így előbb alul bújtunk ki a fürdőruciból v. bugyiból és felvettük a másikat utána meg a poló alul vettük le a a bikinit.De ha vannak szekrények akkor ha a szekrények felé befordulsz úgy sem lát senki,majd meglátod.Mindent meg lehet oldani.

2013. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12 évesen ez nem ciki!! :)

16 évesen már sajnos eléggé.. :( Mi is megyünk kirándulni, hétfőn, és fürdünk is, én meg olyan lapos vagyok elöl, mint egy deszka. Remélem nem fognak cikizni... ://


16L

2013. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és hidd el mindig mindent meg lehet oldani,és sokan vannak akik szégyenlősek mindenki más okból.
2013. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!