Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet egy terhessé...

Leila78 kérdése:

Szerintetek lehet egy terhességi implantátumtól öngyilkossági gondolataid?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hallottatok már róla hogy Angliában terjed egy implantátum ami megállítsa hogy terhes legyél. Védd 3 évig és valahol olvastam hogy egy lány megölte magát miatta de az anyukája nem írta hogy miért, mi lehet benne ami csinálhatta. Szerintem nem tudta már mire fogni kétségbeesésében. Mit gondoltok?

2013. ápr. 29. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy baromság.
2013. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan,hogy mi ez az implantátum,de ha hormonokkal bombázza a szervezetet,szélsőséges esetben akár lehet is,de nem nagyon tartom valószínűnek.
2013. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

'mi lehet benne ami csinalhatta' ? Ezt nem ertem. Az implantatum jo ha ved a terhessegtol de szerintem nem ved a nemibetegsegegkol... Nem hiszem, hogy az implantatum miatt lett volna ongyilkos. Esetleg ha ra lett volna eroszakolva a lanyra, hogy nelegyen terhes. Pasz.


'...A remeny hal meg utoljara, remek ezt ird fel egy ongyilkos koszorujara...'

2013. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amióta Angliában élek (7 éve) én már nem is csodálkozom azon hogy az angolok megint milyen hülyeséggel állnak elő. Komolyan mondom. AZ angolok sík hülyék (tisztelet a kivételnek) Néha olyan elképesztő dolgokat mondanak vagy tesznek, hogy már mge sem lepődök ilyen hírek hallatán..
2013. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!