Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme így az életnek?...

Mi értelme így az életnek? Öngyilkossági gondolataim vannak.

Figyelt kérdés
Nincs munkám, nincs barátnőm, nincsenek barátaim, az életben csak rossz ért, jót szinte nem is tudnék említeni. Anyám utál, ahol tud, belém rúg. Apám több éve meghalt. Próbáltam változtatni a helyzetemen, eljártam szórakozóhelyre, sportoltam, próbáltam keresni valamit magamnak, ami leköt, valami célt, de semmi. Úgy érzem nincs miért élnem, nincs miért felkelni reggelente. Bármit teszek, mindig elbukok. Így nincs értelme élni.
2013. márc. 5. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
akkor keress valamit,amiért élhetsz. Komolyan mondom játszod itt a nagy áldozatod mikor kismilliónyi ember él sokkal szarabb életet mint te, és mit meg nem adnának most azért, hogy nekik is ilyen problémáik legyenek. Ne légy zárkózott, ne add fel, bár ha ilyen nyámnyila vagy...
2013. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nyámnyila neked az apád f@sza. -.-"
2013. márc. 5. 18:46
 3/21 anonim ***** válasza:
28%
akkor meg ne itt hisztizz, hanem kezdj valamit magaddal és ne a géped előtt nyavajogjál, szánalom -.-" ilyen személyiségjegykekkel meg ne is nagyon várd h bárki is bármilyenféle kapcsolatot akar majd veled teremteni :)
2013. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
xD
2013. márc. 5. 18:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget pszichológustól, vagy pszichiátertől! Segíts az otthoni teendőkben anyukádnak. Biztos rá is sok hárul és ő is ki van idegileg nem csak te. Biztos, ha látja a jó szándékot benned, akkor türelmesebb lesz veled.
2013. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Önsajnáltatás lvl 100000
2013. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és merre lakol?

Esetleg beszélgethetünk privátban, ha gondolod. :)

2013. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#1-es:


Objektíven biztos többen élnek szarabb életet, de azt nekem senki ne mondja, hogy van annál rosszabb, mint amikor az ember már élni sem akar.


Kérdező: az öngyilkossági gondolatokat próbáld kizárni.

Sokmindenre van megoldás, problémád csak abból adódik, hogy nem látod a megoldást.


A legfontosabb szerintem, hogy találj munkát. Ez növeli az önbecsülésedet is, hogy nem csak otthon vagy. Ha budapesti vagy, akkor előbb-utóbb találnod kell, de ha nem, az se baj, a lényeg, hogy mindenképp nézz utána, hogyan lehet hatékonyan állást keresni, jól megírni egy önéletrajzot.


Barátokat és barátnőt még ráérsz később is keresni, de ezeknek is utána tudsz nézni rengeteg szakirodalomban, hogy hogyan lehet ezeket is hatékonyan.


Van kiút, csak tenni kell érte.


Most kb ott vagy, mint egy árva újszülött. Annak sincs relatíve semmije, mégis akar élni, pedig neked ott van az élettapasztalatod, iskola a hátad mögött, és lelkiekben annyira erősnek vagy mondható, hogy még ilyen szomorú sors után sem adtad fel! Ha eddig kibírtad, akkor most se tedd! Ennél már csak erősebb lehetsz, és csak többet érhetsz el!

2013. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló! Te mi a gyásznak vagy itt,ha téged nem is érdekel más gondja..hanem inkább zavar! Minek olvasol egyáltalán ilyen kérdéseket,meg minek válaszolsz ha nem tudsz normálisan? Húzz innen akkor ;)
2013. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj üzit szívesen meghallgatlak meg ha tudok adok tanácsot:)
2013. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!