Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a már egy éve folyamatosan meglévő hüvelygombámtól?

Figyelt kérdés

Már több orvosnál is voltam, eddig nem használt semmiféle készítmény, sem a gyógyszerek, sem a tejsav, semmi, semmi. Még csak minimális változás sincs.

Tudom, a diéta. Nekem az távoli álom. Kenyéren és tejen élek, mert most már csak arra van pénzem. (Igazából amikor tavaly idejutottam, és tavaszra legyengültem a sok koplalástól, meg attól, hogy hónapokig csak kenyéren éltem, akkor jött ki rajtam a candida is.)

Már sosem fogok meggyógyulni, igaz?


2013. ápr. 30. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a candida diéta nem olcsó mulatság és nem is hoz gorsan eredményt. Mégis meg kellene valahogy próbálnod. Nagyon sajnállak.
2013. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kúp segített, azóta semmi bajom:

[link]

Jobbulást kívánok! :)

2013. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha gondot okoz neked megvenni ezt a gyógyszert, én elküldöm rá a kétezer forintot. Írd meg privátban a címedet.
2013. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ez a kúp is szerepel azok között, amiket hiába próbáltam.:-((


Ami jobban aggaszt, hogy újabban időnként vérzek is, két menstruáció között félúton (tehát nem elő-vagy utóvérzés), fizikai megerőltetés hatására, és ilyenkor ugyanúgy görcsöl is a hasam, mint amikor "ideje van".

Lehetséges, hogy már "felszállt" oda is?

Egyáltalán mi lehet ennek az egésznek a lehető legsúlyosabb kimenetele?

2013. ápr. 30. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagyobb lehet a baj, nemcsak gomba. Feltétlen menj el nőgyógyászhoz vizsgálatra. Ne dugd a fejed a homokba! Első voltam.
2013. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, de az a baj, hogy hiába megyek el, nincs már több keretem gyógyszerekre, akármi írnak fel. Még ha volna munkám.

Meg lelkileg is belefáradtam már az örökös orvosjárába, ide küldenek, oda küldenek, majd vissza, kínos és fájdalmas vizsgálatok...


De azért köszönöm a válaszokat.

2013. máj. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!