Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Begyulladnak a lábujjaim a...

Begyulladnak a lábujjaim a körmök mentén folyamatosan. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
Szülés óta akárhányszor sétálni megyek, akármilyen cipőben, begyullad 1-2 lábujjam a körmök két oldalán. Iszonyatosan fáj, ha hozzáérek és 1 nap után sárgás-zöld cucc jön ki belőle, de igazán nem gyógyul meg.
2013. ápr. 19. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőtt be a körmöd? Nekem is ez volt, és csak a lézeres műtét segített.
2013. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mindenképp menj el vele egy sebészhez. nekem is volt ilyen problémám(igaz, nekem előtte beszakadt), és ez magától nem fog rendesen meggyógyulni. a műtét elég egyszerű, gyorsan is gyógyul(a körömágy szélső 2-3 milliméterét a köröm szélével együtt eltávolítják) és utána teljesen meg fog szűnni.
2013. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de igazából nem tudom, hogy a benőtt köröm milyen, sosem volt ilyen gondom korábban. De az reális, hogy minden nap másik v. újabb körmöm van soron? Összefügghet a szüléssel, esetleg megváltozott tőle a lábam?
2013. ápr. 19. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként addig fájdalomenyhítésnek hasznos lenne diófalevél teába tenni a gyulladt körmöt.
2013. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, megpróbálom! :)
2013. ápr. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!