Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek melyik fajta...

Lányok! Nektek melyik fajta és milyen színű vérzés a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Én személy szerinte minden hónapban alig várom már, hogy megjöjjön és valami mesterségessel tömjem be a ljukam. Bár a tampont nem annyira preferálom, mégis sokkal praktikusabb - gondolom aki volt lány az tapasztalhatta. Most kezdek már visszaszokni a betétre és minden alkalommal csere előtt furdal a kíváncsiság, hogy most szeretett belső nemi szerveim együttese milyen vizuális élménnyel lep meg.

Lehet hogy egy kicsit furcsa, de higgyétek el, hogy nem csak én vagyok ennyire mentálisan deformált - személyesen is ismerek nem egy (2) olyan hasonló nemű lányt, akik szintén élvezik ezt a dolgot.

Remélem, hogy nem sokkolom ezzel az internetet, máshol próbálkozva biztosan sokkal nehezebben jutnék más emberek véleményéhez.

BTW. Nekem a kedvencem mélyvörös-rózsabordó pecsételő vérzés az abszolút favorit.

Kíváncsi vagyok a ti ízlésetekre!



2013. ápr. 8. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Te jó ég! :'DDD
2013. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
passz
2013. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
92%
napiszarra szántad barátom?:D
2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nem szántam sehova, de máshol nem hiszem hogy akárhol kapnék rá választ...
2013. ápr. 8. 19:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Itt sem fogsz választ kapni a kamu kérdésedre... ;)
2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
akkor segítenél lefordítani angolra?
2013. ápr. 8. 19:45
 7/19 anonim válasza:
atya eg.. :'DD
2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

"aki volt lány az tapasztalhatta"


"hasonló nemű lányt"


Hmmmm....

2013. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Felesleges prüdéria, kérem. Az eddigi válaszolók mitől félnek? Itt senki nem tudja, hogy ki vagy...

BTW, bíborvörös :D

2013. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszolónak

a szövegszerkesztettségről meg csak annyit, hogy nagy bátorság kellett hozzá hogy megkérdezzem, többször átszerkesztettem, de nem a végleges verziót sikerült feltöltenek, sajnálom...

2013. ápr. 8. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!