Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetekben járó Kismamik,...

Utolsó hetekben járó Kismamik, ez a fajta hasfájás nálatok is jelentkezik?

Figyelt kérdés
34.hétben vagyok, de már 2 hete fáj alul a pocakom.Egészen lent, majdnem a hüvelynél.De csak akkor, ha megyek.Van, hogy csak pár perc séta után kezd el fájni, de van, hogy alig tudok kikelni az ágyból, és ha sikerül, az első pár lépést alig tudom megtenni, utána is csak csoszogok.Már teljesen kivagyok tőle:(Nálatok is van ez?
2010. jan. 27. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezzel sajna én is így vagyok! Mondjuk én már egy kicsit tovább tartok, mint Te. Nálam szeméremcsont fájdalommal kezdődött, néha a pocakomra is kisugárzik. Alig várom, hogy a drága Kisfiam elhatározza magát és kibújjon:)

Kitartás nemsokára túl leszünk ezen is és babázhatunk:))


39 hetes kismami

2010. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes leszek penteken es nallam is ugyanez a helyzet. Arrol nem is beszelve, hogy en meg dolgozom es neha ugy jarkalok a munkahelyemen mint aki bekakilt. :) Az agybol valo kikeles nallam is gondot jelent, szabalyosan ki kell gurulnom mert nem tudom normalis ulo helyzetben felhuzni magam. En arra is gondoltam, hogy lehet a baba feje nyomja alul es ettol vannak a nyilalo erzesek. Na meg tagulnak gondolom a csontok es ez sem kellemes. De ne izgulj nem vagy egyedul, nem hinnem, hogy barmi problema lenne, csak kellemetlen. De ahogy irtak mar elottem nemsokara babazunk. Kitartast es boldog babavarast!
2010. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap leszek 40 hetes. Nekem is borzasztóan fáj. feszít odalenn. napja voltam ultrahangon és az orvos teljesen ott lent mérte a BPD_t. Tehát azért feszít, mert lent van ott a feje és valószínű, hogy tágulunk kifelé. Kb. nekem is akkor kezdődött ez az érzés, mint neked és még mindig nem akar kijönni a babám.Pedig már annyira várom. Sok sikert és kitartást neked!
2010. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az lemaradt,hogy 2 napja voltam uh-án
2010. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Kicsit nyugodtabb vagyok.Sztk-ba járok dokihoz, de sajna nem olyanhoz, akinek lehet panaszkodni:(

2010. jan. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!