Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pentek este kozosultem egy...

Pentek este kozosultem egy lannyal es nem hasznaltunk ovszert. Eltelt 3 nap es rossz a kozerzetem szedulok, hanyingerem van a mandulam begyulladt. Lehetseges hogy AIDS es volt a lany es mar is jelenkezik a tunet rajtam. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Csináltass AIDS-tesztet!
2011. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mikortol lehet tesztet csinalni?
2011. febr. 7. 13:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az aids csak évek múlva fejlődik ki, ha adott neked hiv virust a csaj. Sokkal valószínűbb, hogy valamilyen "egyszerűbb" betegséged van. De ha biztos akarsz lenni, akkor kb.3 hónap múlva menj el aids-szűrésre, addig nuku szex.
2011. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
megkerdeztem a lanyt,es zt mondta nincs betegsege.Raadasul Angliaban tortent,es a lany nem magyar.
2011. febr. 7. 13:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehetséges! De azért ne gondolj mindjárt a legrosszabbra. Ezek a tünetek egy egy teljesen közönséges ( és nem gyógyithatatlan ) betegség jelei lehetnek. Ha ennyire rosszul vagy, menj el orvoshoz, és nem kell azzal kezdened, hogy lefeküdtél egy lánnyal, aki biztos AIDS-es volt. A madulagyulladás egyáltalán nem ritka ebben az influenzás időszakban. A szédülést meg a hányingert pedig lehet azért érzed, mert bele vagy betegedve a gondolatba, hogy biztos AIDS-es vagy.
2011. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sulyvesztes, laz, ejszakai izzadas, hasmenes, a nyirokcsomok duzzadasa jellemzi.

Viszont a mostani sima virusos betegsegeknek is az a tunete, mint amit TE leirtal, tehat bizzal abban, hogy nem lettel AIDS-s.

Cickafarkfu, kamilla, koromvirag gyogynovenyteakat fogyasszal es csalant, ezek segiteni fognak, de feltetlen menj el orvoshoz.

2011. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3 honap utan mar megtudjak mondani biztosan?
2011. febr. 7. 13:51
 8/14 tetris ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem, ez egy alkalmi együttlét volt. Ha ezt óvszer nélkül csináltátok, akkor tiszta dinka vagy. Ha meg is úszod hogy AIDS-es legyél, ettől függetlenül lehet még kismillió más nemi betegséget is ilyen módon összeszedni.

Arra gondolj, ha ez a lány ilyen könnyen létesített veled sexuális kapcsolatot, akkor talán már fél Európa meghágta.

Kaphatsz tőle trippert, gombát, szifiliszt, tetüt, szájpenészt, de bármilyen vírusfertőzést is, ami esetleg nála nem okoz tünetet, de nálad igen.

Máskor legyen több eszed, és használj óvszert!!! Gyógyulást kívánok neked!

2011. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen alkalmi egyuttlet volt.Raadasul sokat ittunk.Nem vagyok ra buszke,es eddig mindig hasznaltam ovszert.El is vagyok emiatt keseredve.olyannyira hogy nem is nagyon eszem,es kedvem sincs semmihez.
2011. febr. 7. 14:43
 10/14 tetris ***** válasza:

Remélhetőleg "csak" a H1N1-et kaptad el, és megúszod! Azért ne láss mindjárt rémeket, de máskor legyen több eszed.

Vszeg életben maradsz, hiszen fiatal vagy, erős vagy. Azért a körzeti orvoshoz elmehetnél, hogy megnézzen.

Ott alúl minden rendben van? Kiütések, viszketés, bőrpír, csomók, dudorok, vérzés, folyás.....?

2011. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!