Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Par hete kezdodott. Egesz...

Par hete kezdodott. Egesz ejszaka hasmenesem volt, kb orankent jartam a wcre. Napokig tartott. Azota eleg gyakran megy a hasam, rossz a kozerzetem, gorcseim vannak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
most pedig oda fajul a dolog, hogy az ejszaka a hasamenes mellett hanytam is, illetve belazasodtam. mi lehet ez? joljonne a segitseg, mert mar nem tudom mit csinalhatnek. orvoshoz nem mehetek, mivel bizonyos okok miatt most nincs biztositasom. koszonom a valaszokat.
2012. júl. 14. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami ilyen agresszív tüneteket okoz rövid idő alatt, általában vírus. Ha hetek óta tart, az semmiképp nem jó. Legideálisabb lenne, ha orvoshoz fordulnál, mivel könnyen kiszáradhatsz, kiürülnek az ásványi anyagok a szervezetedből. Legakutabb problémád a kiszáradás! (a láz, a magas külső hőmérséklet, a hányás, a hasmenés miatt) Ill. kimosódik a szervezetedből elsősorban a kálium ion, aminek alacsony szintje életveszélyes állapotot, szívritmuszavarokat okoz.

Amit tehetsz, hogy mielőbb orvoshoz mégy.

2012. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt. a fejfajast is hozzatennem a tunetekhez, bar nem mindennap faj. tegnap derekfajdalomra is figyelmes lettem:(
2012. júl. 15. 12:18
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem tavaly egyik pillanatról a másikra hasmenésem lett. Nem értettem mitől van, de egyre szarabbul éreztem magam. Egyik nap rájöttem, hogy pár hete lecseréltem az addig fogyasztott ásványvizet, egy másikra. Amint nem ittam az újonnan vett vízből egyik pillanatról a másikra elmúlt minden bajom.

2012. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en csak teakat iszom... gyogyteakat. (valtogatom)
2012. júl. 17. 12:12
 5/5 anonim válasza:
Szalmonella???
2012. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!