Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs rá oka de még is késik...

Nincs rá oka de még is késik . Elég nyugtalanító. Mi lehet az oka? (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy barátnőmnek késik a havi vérzése...Folyamatosan használtunk óvszert a nemi aktus során le is ellenőriztük sosem volt szakadt... előfordult hogy régebben "bejáratás" képen 1-2-t húztam rajta óvszer nélkül de utána egyből felvettük... (ha ebben az időszakban történt volna annak már rég lennének jelei kiszámoltam) azóta csak is óvszerrel csináljuk és még mindíg késik neki ... általában 24-28ig szokott neki megjönni de most már új hónap 1 van.Fontos tudnivalók:Barátnőm 1 hónapja beteg ... folyik az orra köhög stb.. tüdőgyulladása volt antibiotikumot is szedett , vese baja van , és vashiányos. Kérlek segítsetek nagyon fél ...!!!Terhesség semmi előjelét nem mutatja..

2013. máj. 1. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a betegségtől és a gyógyszerektől simán lehet
2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
41%
Itt senki nem orvos.
2013. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanús, h a betegség miatt van, főleg, ha keveset is evett az utóbbi időben. Nekem egyszer egy diéta miatt két hónapig nem jött meg. :(

Ja, meg sztem a vashiány is okozhatja. Jó lenne kezelni...

(Különben az antibiotikumok NAGYON GÁZ dolgok.)

2013. máj. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ, hát igen alig eszik valamit egész nap + vashiány + minden hülyeség szegénykémnek össze jött remélem nem lesz baja és megjön neki
2013. máj. 2. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Betegségtől simán lehet. Extrém esetben, pl bulímiásoknál még az is előfordul, hogy teljesen leáll a ciklus, de egy ilyen betegség is okozhat késést.
2013. máj. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még mindig sehol semmi vettem neki vastablettát remélem helyre áll neki ...
2013. máj. 6. 00:04
 7/8 anonim válasza:
Na minden rendben van aztán?
2013. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden okés :D
2013. aug. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!