Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sűrgős, most szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sűrgős, most szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
együtt voltam a barátommal,de nem első alkalommal..2x gumival 1x gumi nélkül csináltuk ma.. és utána véreztem pedig nem első alkalom volt és nem most kellene megjönnie,hanem 11-én. és most nem értem,hogy mi van..minden esetre tettem be tampont,de tényleg nem értem.. már mind a ketten nagyon aggódunk,hogy mi lehet..kérlek segítsetek,ha tudtok és elég sűrgős lenne ://
2013. ápr. 8. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Na...NŐGYÓGYÁSZ! például 26L
2013. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bunkó válaszokat nem szeretnék,mert így is elég ideges vagyok,hogy mit történt,mert még nem értek az ilyenekhez
2013. ápr. 8. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz még az ilyenekhez akkor talán nem kéne szexelni sem még nem?Semmi bunkózás ez így van.26L
2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi sztori is egy ilyen emberről szól, egyik barátomról:

Képzeld múltkor osztálytársam nem volt suliban. Valami megfázásos nyavaját kaphatott el és szegény egész héten nem volt. Minden nap mástól kérte el a leckét,elvégre senki sem szeret egy heti leckét írni, nemde? Utolsó előtti nap tőlem is megkérdezte a leckét. Mindegyiket szép alaposan felírtam neki egy lapra, egy kivétellel. A nyelvtan. A megoldandó feladatok a munkafüzet 40/3 és 40/6 feladatok lettek volna. Erre én a 40/3, 40/6, ÉS a 40/7 írtam föl neki. Gond nélkül meg is oldotta őket elvégre nem volt buta gyermek, csak beteg. Következő héten mikor ismét jött iskolába megkérdeztem tőle: "Na minden simán ment a nyelvtanba?" mire ő: "Aha persze sima ügy volt". Én: "Ment a 40/7-es is?".Igen felelte. Ekkor én érezvén hogy nyeregbe vagyok gondoltam megadom neki a kegyelemdöfést és mondtam: "Ha-ha pedig az nem volt!!".. Régi szép idők..

Remélem tudtam segíteni.

2013. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
miért amikor te elsőnek csináltad te már mindent tudtál?
2013. ápr. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!