Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3-4 nap alatt el lehet tüntetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 nap alatt el lehet tüntetni a herpeszt? Mit kenjek rá? Sürgős!

Figyelt kérdés
Este jött ki, de csak másnap reggel kezdtem el kenni.Ezzel teljesen elrontottam? Most jött ki először. Zovirax, gyógyszertári alkohol van itthon.. tudok még tenni rá valamit? agy szedjek be valamit amitől gyorsabban elmúlik( azt olvastam 2-3 hét mire meggyógyul:( ) Hogyha nem fáj csak pufi meg egy kis pötty van benne akkor milyen "stádium"ban van? Csókolózni mikortól lehet? köszi a segítséget!
2013. ápr. 20. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Van elvileg ilyen gyorsan ható tapasz.
2013. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs most több ezer ft-om tapaszra, csak a krém van:s
2013. ápr. 20. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Örökké fertőzőképes maradsz. Úgyhogy csókolózni csak akkor ha teljesen elmúlt és a seb nyomai is eltüntek!


De illene elmondani a partnernek, hogy te herpesz vírus hordozó vagy!

2013. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor kenegesd azzal és kerüld az olyan ételeket,amik nem tennének jót neki,meg próbáld meg nem megsérteni.

2013. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor most köszönős puszi helyett csak fogjam meg a kezét és közöljem, hogy herpesz virus hordózó lettem:( ? Ötletem sincs mitől jött ki egyik percről a másikra...:(( Mennyi idő kb mig teljesen elmulik?
2013. ápr. 20. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!