Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg, a teszt viszont...

Nem jön meg, a teszt viszont negatív. Mi lehet?

Figyelt kérdés
nem védekeztünk a barátommal, Minden nap sex van, valamikor 2-3 is. Amikor a peteérésem volt a kalkulátor szerint két napot kihagytunk. Nem vagyunk a baba ellen, de még túl friss kapcsoltunk. Ha bejönne, akkor megtartanánk. Kicsit aggódtunk, hogy most mi van, de a teszt negatív lett. Viszont most azon aggódom, hogy akkor miért nem jön meg, mert mindig pontos nekem. Amiatt is aggódom, hogy mi van ha nem lehet gyerekem? Hogy van ez? Mitől lehet/nem lehet teherbe esni? Ha akarnánk, akkor mit kéne még hozzátenni a dologhoz? Én voltam kivizsgáláson a volt férjemmel, mert nála nem estem teherbe, de minden eredményem jó lett, neki állapítottak meg alacsony spermaszámot. Viszont az új párommal már ha minden nap szexelünk, akkor csak teherbe kéne esnem? tippek, ötletek? Nektek hogy sikerült? Idővel azért tőle nagyon szeretnék gyereket, ha még most nem is. De azért kicsit letörtem, hogy nehogy ne lehessen gyerekem, mert egy picit azt hittem hogy most mégis van valaki a pocakomban, és mégsem.

2013. máj. 2. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány napja késik? Érdemes holnap is csinálni két különböző tesztet.
2013. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még csak 5 napja, de nekem mindig pontos szokott lenni.
2013. máj. 3. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!