Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek hogy fertőzésem van,...

Félek hogy fertőzésem van, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Amita megvan (4éve) nagyon rendszertelen a menszeszem a legelső alkalommal 18 napig volt meg...aztán nagyon változo volt h nagyon eròs volt és 12 nalig tartott, volt hogy 3 napig tartott és nagyonpicit véreztem. De legjobban mégis az aggaszt hogy van ugy hogy 1-1.5 honapig nincsen semmi ilyenkor ugy megtudok ilyedni h sirhatnékom van. Van olyan amikor van előjele és van ugy h nincsen semmi. Két-háromnaponta szoktam kielégiteni magamat (még szűz vagyok, csak izgatni szoktam magam) lehet ennek köze ahhoz hogy ilyen sokáig nincsen meg? Szintén elég gyakran van olyan folyásom ami kb mindennapos vagy legalább is kétnalonta van, ez szintelen szagtalan...de most már ez a 63. nap hogy nincsen meg és ma egy szuros szagú átlátszo-nagyon halvány vaj-sárga szinű ragados folyadék jött "ki belőlem"...eszméletlenül félek h valami bajom van...nőgyógyászhoz meg csak a legvégsőbb esetbe szeretnék menni! Ti mit tanácsoltok nektek volt ehhez hasonlo, mit tegyek?? :"(

L15



2013. máj. 3. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Emiatt a szúrós szagú sárga folyás miatt jobb ha orvoshoz mész! Már csak a saját nyugalmad érdekében is.
2013. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz.
2013. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szagtalan szintelen folyás rendben lenne.

A rendszertelen mensi is elmenne még.

Ami gond lehet, az a büdi, zöldes-sárgás folyás.

Ha ez nem múlik el, akkor orvoshoz kellene menned.

Esetleg megpróbálhatod a Canesten combit, de ha nem múlik el tőle néhány nap alatt, akkor irány a gyerek, vagy tini nőgyógyászat.

Beszélj anyukáddal.

2013. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg keressetek női orvost, hátha kevésbé félnél tőle.
2013. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!