Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 éves korom óta megvan a...

11 éves korom óta megvan a menstruációm most 18 vagyok de még mindig nem állt be mitől lehet? Mennyire baj ez?

Figyelt kérdés
Rossz, hogy ennyi év után nem állt be és hiába írom le, hogy ebben a hónapban mikor volt meg következő hónapban teljesen máskor jön meg, mitől van, hogy hosszú évekig nem áll be?
2013. máj. 3. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem hormonzavartól volt, gyógyszeres kezelés lett a vége, de a nőgyógyász csak legyintett, endokrinológushoz mentem, ő állította be a gyógyszerezést, aminek hatására a harmadik hónapban beállt stabil 28 napra és azóta is óramű pontosságú, pedig ez már évekkel ezelőtt volt
2013. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ebben a hónapban mikor volt meg következő hónapban teljesen máskor jön meg"


Ez az én ciklusomra is áll, attól függetlenül beálltnak tekinthető (az enyém).


Egyébként NEM napra pontosnak kell lennie, hanem átlagosan kell ugyanannyi napra megjönnie.

Ha egyik hónapban 30 napra, másikban 29-re, következő hónapban 31-re jön meg... az még teljesen normális.


A te ciklusoddal mi a helyzet? Mondanál pár konkrétumot?

2013. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nekem elég nagy eltérések vannak volt, hogy 15. jött meg majd a következő hónapban csak 29.

egy hónap volt mikor napra pontosan azon a napon jött meg mint a másik hónapban na ekkor azt hittem végre beállt de nem, mondjuk mostanában 1-2 hét eltérés szokott lenni csak az a baj sosem tudom, hogy előtte fog megjönni vagy utána

2013. máj. 3. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

NE azt figyeld, hogy a hónap melyik napján jön meg!

NEM az számít, hanem az, hogy HÁNY NAPONTA!

2013. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van,akinek nem áll be évek után sem.Ez hormonprobléma lehet,menj el egy endokrinológushoz.
2013. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 ahogy te mondod úgyis csak 1-2 nap eltárés lehetne
2013. máj. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!