Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire igénytelenek lennének?

Ennyire igénytelenek lennének?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasgattam a "női szekcióban". Elég sok olyat találtam, akiknek hónapok, sőt évek óta fennálló viszketésük-folyásuk és hasonló kellemetlenségeik vannak. Ezek a nők tényleg nem képesek elmenni egy nőgyógyászati vizsgálatra?

Ilyen tünetekkel élnek szexuális életet? Így fertőznek "tudatosan" másokat? És azt várják, hogy valaki pár mondattal megszünteti itt a gyk-en a problémájukat?!



#fertőzés #viszketés #folyás #igénytelenség #nőgyógyászat #bűzös váladék #régóta fennálló
2013. máj. 4. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
folyás nem kóros,ha csak nem járul viszketéssel is
2013. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem sima folyásra gondoltam, hanem a durvább tünetekre, puklikra, szemölcsökre, kinövésekre, halszagra...
2013. máj. 4. 01:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak igénytelen emberek is. Get over it.
2013. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Uh hogy nekem már hány vitám volt itt különböző kérdéseknél arról, hogy mekkora igénytelenség nem eljárni nőgyógyászhoz...

Persze mindig engem hordtak le, mert juj, az kellemetlen szituáció, meg kb úgy jött le, hogy oda csak a r.i.b.a.n.c.ok járnak sűrűn. Meg csak akkor kell menni, ha baj van.

Így hát mikor próbáltam rávilágítani a szűrővizsgálatok, kontrollok fontosságára, akkor megkaptam, hogy járjak el évente végbéltükrözésre, mert akkor az is épp annyira fontos.

Sajnos nálunk ezzel kapcsolatban még ebben az egyébként roppant felvilágosult 21. században is nagy a sötétség a fejekben. Kozmetikushoz, fodrászhoz, műkörmöshöz eljárnak, az igényesség a többség szerint, de a nőgyógyász már nem. Szerintük elég ápoltság az, ha ott lenn trendin le van gyantázva, és pont.

Tisztelet a kivételnek, természetesen.

2013. máj. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Első: a folyás mindig kóros. A kérdezőnek igaza van, ez nem csak igénytelenség, hanem káros is.
2013. máj. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Ez még semmi, de sokan adják alájuk itt a lovat, hogy nincs semmi baj, nem kell orvoshoz menni. Ha pedig valaki azt írja, hogy menjen orvoshoz a Kérdező, akkor őt hülyézik le.
2013. máj. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A folyás nem mindig kóros!

De valóban érthetetlen,h ha valaki viszket,bűzösnek érzi,h a fenében bírja elviselni. A fejekben kéne rendet rakni!

A nőgyógyász ORVOS és a nők egészségével is lehet baj,amit orvosnak kell kezelni.

Amúgy,a végbél tükrözéshez csak annyit,h tényleg megérné évente szűrésre járni. Egyre többen halnak meg vastagbéldaganatban,pedig "jól" gyógyítható,ha időben felfedezik,akárcsak a méhnyakrák.

2013. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg azt hiszed itt ráolvasással egyszerre megszüntethető? Addig járd az orvosokat, amíg nem találnak megfelelő szert a problémádra.
2013. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Én ilyen választ adnék amit előzőekben írtam . Különben a magyar nem annyira ápolt, mint kellene. Felveszi a 20,000 ft divatos szandit, de a sarka berepedezett. Körmei ápolatlanok. Zsíros csapzott haj, csatakos hónalj.
2013. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

nem értem minek kell neked velük foglalkozni foglalkozz magaddal.!:))

én is sűrűn járok vizsgálatra, de mert minden kis változásra pánikba esek hogy mi lehet a baj :(((

2013. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!