Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nehéz a felfogásom?

Miért nehéz a felfogásom?

Figyelt kérdés
észre vettem hogy nehezebben fogok fel dolgoka mint mások..vagyis más megért egy matek példát 1perc alatt nekem ahoz kell vagy 5perc vagy több..vagy meg se értem..hallottam arról hogy az ien embereket felmenthetik matekból vagy magyarból..és kell egy kivizsgálás is.
2009. szept. 28. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák. Neked biztos a humán tárgyak fekszenek jobban. Én se vagyok jó matekból, bioszból annál inkább. :) A reálosoknak meg a humán tantárgyak nem mennek. :P
2009. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, ehhez nem kell ám még felmentés :D

abszolút humán beállítottságú vagyok, a kémia, matek, fizika nem mennek annyira, mint a magyar, töri, föci, angol, spanyol.

2009. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
deh nekem a többi se megy:S a törit elfelejtem mindíg..meg a többit is.mindent elfelejtek..nemtom mien agyam van.
2009. szept. 28. 19:00
 4/4 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel ahogy te írtad.Esetleg ha már rájöttél valami megoldásra írhatnál. Köszönöm
2010. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!