Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehéz a felfogásom és ez...

Nehéz a felfogásom és ez mindenhol problémákat okoz, és ez miatt nem tudok elhelyezkedni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
ezért már sokan megutáltak
2009. aug. 4. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hm....ez most azt jelenti h lassú a reakció idöd egyes helyzetekben? Én is az vagyok:) de nem érzem úgy h ez probléma lenne...sztem kipróbálhatod az oan játékokat amik nagy figyelmet igényelnek...vagy egyszerre több dologra kell koncentrálni....azt meg nem tudom megérteni h mivel hátráltat a munkakeresésben...milyen teruleten szeretnél elhelyezkedni??
2009. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kellemetlen.... Ámbár a főnökömnek kinevezett személy is ugyanez, protekcióval a háta mögött tudott és tud érvényesülni a lassú felfogása ellenére. Tehát van "kiskapu" ebben az esetben. Az más persze, hogy egy ilyen főnök nagyon-nagyon ciki tud lenni....
2009. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lassú a reakcióidőm, dadogok, sokszor kell valamit nekem elmondani hogy megértsem.
2009. aug. 4. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked semmit nem kell csinálnod.A többi embernek kellene türelmesebbnek lennie Veled.Ha valamit nem értesz kérdezz rá inkább többször,minthogy valamit elronts.Egyébként én is nehezen tanulok,de nekem különösebb problémám nem volt az emberekkel.Néha azért előfordult.Sok szerencsét!
2009. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!