Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jászberényiek! Dr Csikó...

Jászberényiek! Dr Csikó Sándor nőgyógyász milyen orvos?

Figyelt kérdés
Most mennék először hozzá, szeretnék tájékozódni. Várom a tapasztalatokat.
2009. szept. 28. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom! Kiabálós, és ha nem vagy neki szimpi, akkor flegma. Nagyon megjártuk vele :-( Soha többé nem megyek hozzá, de az összes ismerősömet lebeszélem róla.
2009. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Így én sem hiszem, hogy felkeresem!
2009. okt. 31. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívesen. Egyébként én is nagyon sok mindenkit megkérdeztem még amikor kismama voltam, és inkább negatív véleményeket hallottam, mint pozitívokat, persze sajnos utólag.. Olyan is volt aki nagyon szereti, de az kevesebb volt. Az biztos, hogy velem kiabált, és ha bármit is megkérdeztem akkor olyan nyűgösen és flegmán válaszolt. Azért is engem hibáztatott, hogy nem az én védőnőmhöz érkezett meg az egyik leletem, hanem a kórházba, s nem találtuk sehol és megkérdeztem tőle, hogy nem-e tudja hol keressük...Na ezt nem kellett volna, mert ekkor kiabált, hogy ez az én feladatom megkeresni, s a védőnőmé,nem pedig az övé...stb.(Olyat is mondott, hogy nekem ezt meg azt már tudnom kellene, mert már egyszer szültem....az már mellékes, hogy nem itt és nincsen két egyforma terhesség....) A 36. héten kellett váltanom orvost, mert nagyon megviselt minket a viselkedése,és nem szívesen szültem volna vele.( Pedig fogadott volt, szóval pénzt is adtunk...)DR Balog nagyon profi volt és rendes, de Ő sajnos már nem dolgozhat. :-( A barátnőim Dallos-nál szültek, és nagyon meg voltak elégedve.

De ez csak az én tapasztalatom, te tudod, hogy kit választasz.

Ja! Szerintem-és sokak szerint érdemes szülésznőt fogadni, mert az leírhatatlanul sokat tud segíteni szülés közben, és hatalmas lelki támasz lehet. ( Mi Emesét fogadtuk.)

Kellemes babavárást kívánok!!!! :-)

2009. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De miért ordibál?

Normális?

2014. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ment már nyugdíjba?
2014. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor Dr Dallos

Ő hol rendel?

2014. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És Dr. Fehér milyen?
2014. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mursi ***** válasza:
halott
2023. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!