Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom, ha hónapok...

Lehet valami bajom, ha hónapok óta nem menstruálok, és nem vagyok terhes? A nőgyógyász szerint a túlsúly az oka, elküldött endokrinologushoz, ahova szeptemberre kaptam időpontot.

Figyelt kérdés
Nem kellett volna valami gyógyszert felírnia vagy ilyesmi? A hüvelyi uh után azt mondta kb 1 hónapja,hogy meg fog jönni. De azóta sem jött meg.
2013. máj. 5. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg írt volna gyógyszert, ha tudná, hogy mi a bajod

még szerencse, hogy hasra csapva nem írt fel valamit

majd ha meglesz az endokrinológiai vizsgálat, akkor kiderül, hogy honnan ered a probléma, milyen hormonokkal van bibi, és kapsz gyógyszert is

a túlsúlyodra meg tessél szépen odafigyelni

2013. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Röhej, hogy ennyit kell várni!!!

Amúgy igen, lehet a túlsúlytól, ha azt hormonális probléma okozza.

2013. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom már több mint 2 éve megjött az első menstruációd.
2013. máj. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,24 vagyok. Csakhogy kb 4 éve járkálok emiatt nőgyógyászhoz,egyszer írt vmi gyógyszert,amitől megjött,egyszer meg fogamzásgátlót írt fel... Sosem küldött tovább endokrinologushoz. Most is csak azért javasolta,mert gyereket akarunk... Ja,és nálam sokkal kövérebbek is vannak,akiknek semmi bajuk.
2013. máj. 6. 11:31
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
...igen, meg soványabbak is, akik betegek...
2013. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem szimplán a kövérségtől nincs rendben a menzeszed, hanem mindkét dolog (a kövérség és a rendetlen menzesz) is egy okra vezethető vissza.

Már 4 éve is el kellett volna küldeni endokrinológushoz ahelyett, hogy látatlanul fogamzásgátlót meg gyógyszert írt fel...De hát jobb későn, mint soha.

Jó eséllyel PCOS-ed van, szerintem nyugodtan kezdhetsz utánaolvasni.

2013. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
4éve? Nem lenne egyszerűbb lefogynod?
2013. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hasonló problémákkal küzdök. A menstruációm rendszertelen,mióta menstruálok. Beállítani nem tudják. Van, hogy hónapokra kimarad. Már orvost is váltottam, mert csak gyógyszerezett, de semmi javulás nem volt éveken keresztül. Elküldött terheléses cukorvizsgálatra. Alig eszem, és akkora vagyok, mint egy bálna. Már nagyon elegem van. Babát szeretnénk, de így hogyan? A héten megyek endokrinológushoz. (3 hónapja jelentkeztem be, mostanra kaptam időpontot! Az eredmény is ilyen gyors lesz?)Kíváncsian várom az eredményt! Találgatnak, hogy PCO vagy sem? Ez a magyar orvostudomány!

Véleményetek??????

2013. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!