Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most komolyan, mi bajom...

Most komolyan, mi bajom lehet? Miért nem akar elmúlni a menstruációm?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van, teljesen ki vagyok borulva, mindjárt bőgök kb..két hete tart már megint, és már többször volt ilyen (3x biztosan..). Olyankor elmegyek orvoshoz, az megvizsgál, hümmög, felír valami gyógyszert, beszedem és elmúlik..de ezek csak átmeneti megoldások és ezt én is tudom. Nemsokára el fogok menni hormonvizsgálatra, de attól is nagyon félek, mert nem akarom, hogy mindenféle hormonokkal tömjenek.. : S Most mit csináljak, mit gondoljak, mitől lehet ez? Ne haragudjatok, hogy ilyen össze-vissza fogalmazok, de tényleg megvisel ez az egész, nagyon kiakasztó..

21/N



2013. máj. 6. 00:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Update: Sikeresen túladagoltam magam az Ergam cseppel (éjszaka ütött be a krach), pedig csak annyit vettem be, amennyit előírtak (sőt, még kicsit kevesebbet is).

Mostantól nem vagyok hajlandó ilyesmiket kiváltani, inkább elvérzek.

2013. máj. 8. 17:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Mármint mi történt?
2013. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, inkább menj el pszichológushoz. A dokik össze-vissza mondanak egy csomó baromságot..
2013. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocs, csak ezerrel dolgoztam a vizsgamunkámon, ezért nem volt időm netezni.

Hát valamelyik este nagyon rosszul lettem, alig kaptam levegőt, zsibbadt meg fájt kezem-lábam, a szívem iszonyatosan elkezdett verni..ilyen velem sosem fordult még elő, a menstruációs problémámat leszámítva makkegészséges voltam mindig is, a vérnyomásom is rendben volt..nagyon megijedtem, levánszorogtam a konyhába, megnéztem még egyszer a betegtájékoztatót. Azt írta, hogy amennyiben zsibbadnak a végtagok, akkor véletlenül túladagolás lépett fel, szóval azonnal hagyjam abba. : D Hát azóta sem vettem be egy cseppet sem belőle, bár el is múlt a vérzés, ez tény.

Áh, régebben jártam egy-két évig pszichiáterhez, de mentálisan is rendben vagyok, nem állapított meg semmit. Lehet, hogy érdemes lenne elmennem családállításra vagy hipnózisra egyszer.

2013. máj. 16. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!