Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg nem egészséges a...

Tényleg nem egészséges a melltartó?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmtől kaptam egy nagyon szexi "pizsamát" aminek a mellrésze olyan mint egy komplett melltartó... Imádom hordom meg minden de anya meglátta és leszidott, hogy nem egészséges melltartoban vagy ilyen szivacsos "izében" aludni.... Szerintetek alhatok benne vagy tényleg lehet valami mellékhatása??

2013. máj. 8. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van anyukádnak, alváshoz a teljesen laza alsó-felső az igazi.
2013. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baja nem lehet a cicimnek ugye? Bár ha te is így gondolod lehet hogy elteszem ezt a 'pizsit' különleges alkalmakra... :)
2013. máj. 8. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, igaz. Legalább éjjel hagyd pihenni a melleidet is.
2013. máj. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Különleges alkalmakkor" kifejezetten jól jöhet...:)

De egy "normális" éjszaka hagyd őket szabadon!

2013. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A második válasz írója vagyok.


Ezt olvasd el: [link]

2013. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Múltkor olvastam egy cikket miszerint nem egészséges a melltartó és azok akik egy évig nem hordtak jobban érezték magukat..Ettől még én nem tudom elképzelni melltartó nélkül az életem mert nagy és kifejezetten zavar ha nincs rajtam melltartó. Viszont éjszakára sose veszek mert egészségesebb nélküle aludni. Szerintem ne abba aludj :)

2013. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! 17 vagyok :D Érdekes cikk :) Napközben én is meghalnék melltartó nélkül mert elég nagyok.. 75D
2013. máj. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!