Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Milyen mellékhatásai lehetnek a tesztoszteronszint csökkentő gyógyszereknek? Komplex kérdés.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, nagyon sok és erős szőrzetem van majdnem mindenhol. A melleim kicsik/fejletlenek pedig a családomban nagymellű nők élnek. Nagyon sokat eszem,viszont ez nem látszik meg rajtam vagyis meglátszik egy helyen: a combomon,tehát elég aránytalan vagyok. :/ Ha tesztoszteron-szint vizsgálatot kérek muszáj nőgyógyászati vizsgálat alá is vetni magam vagy csak egy szimpla vérvizsgálat az egész?? Ha felírnak egy ilyen gyógyszert az mennyire befolyásolja a testsúlyt,mert elhízni nem szeretnék csak normális melleket és kevesebb szőrt? Nem tartható tovább ez az állapot... :(

2013. máj. 8. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deríteni a pontos okot, és azt kezelni, ehhez kell a nőgyógyász, és endokrinológus is. A háziorvos nem fog tudni neked ilyen jellegű hormonvizsgálatot kérni.
2013. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a 3 női testtájék közül az egyik szőrös, a másik kicsi, a harmadik túl nagy,ki lehet találni melyik mi--> gátlásosság 100% :D :(
2013. máj. 8. 21:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. máj. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!