Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hónapja nem menstruálok,...

7 hónapja nem menstruálok, előtte majdnem egy hónapig folyamatosan volt gyenge vérzésem. Ez milyen betegségre utal? (22/N)

Figyelt kérdés

Terhesség kizárva (hacsak a szentlélek nem szállt meg)ugyanis nem élek szexuális életet 2 éve!

Tényleg aggódom, már kamaszként beállt rendszeresre, napra pontosra. Még nem voltam sosem nőgyógyásznál, szerintetek mit mondana? Nagyon lecseszne, hogy nem mentem korábban?

Hormonbogyókat sem szedtem sosem, se nem fogytam, se nem híztam, nem változott az étrendem.

Normál testalkatú, normál súlyú vagyok.



2013. máj. 8. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

egy normális doki nem lecseszni fog, hanem az okot kutatni

nem normális, hogy ennyi ideje nem menstruálsz és az sem ,hogy előtte 1 hónapig tartott

vegyél egy nagy levegőt és menj nődokihoz, a helyedben endokrinológushoz is bejelentkeznék, nagy valószínűséggel hormonális problémád van, ami elhanyagolva még komolyabb betegséghez vezethet

hormonális gondja lehet átlagos testalkatú embernek is

2013. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Igen, valószínűleg le fog cseszni. Először is, mert még soha nem voltál, másodszor, hogy miért nem mentél, amikor kezdődtek a panaszaid. A majd 1 hónapos vérzésnél menned kellett volna a 7. nap után.

Távdiagnózist senki nem tud adni, minél hamarabb menj el, és mond el neki a panaszaidat.

2013. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért cseszne le!

Az a dolga, hogy gyógyítson, nem az hogy cseszegessen!

2013. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

Hogy jönne ahoz, hogy beszóljon bármiért is!

Ha nagyon tahó lenne, akkor tenné ezt.

Legfeljebb ajánlhatná, hogy legközelebb hamarabb menj orvoshoz.

2013. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb menj el, hogy tudjanak segíteni, akár petefészek , akár agyalapi mirigy szintjén van a gond.

Alapos kivizsgálásra lesz szükség. Lehet, hogy egyszerűen van egy hormon termelő petefészek cisztád, de az is lehet hogy más a gond. Itt ezt nem fogjuk tudni kitalálni.

2013. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A lecseszést nem szó szerint értettem, de valószínűleg meg fogja említeni, hogy miért nem mentél előbb.
2013. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság, hogy nem akkor kell orvoshoz menni, amikor már nagy a baj, hanem előbb, hogy könnyebben lehessen segíteni!
2013. máj. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Miért most nem lehet könnyen segíteni? miből gondolod?
2013. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A 06:19-es vagyok. Én általánosságban mondtam, hogy jobb előbb orvoshoz menni, nem kell megvárni, míg nagyobb baj lesz.
2013. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Menj el minnél hamarabb nőgyógyászhoz! Ez nem normális állapot!
2013. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!