Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatta a folyást és a...

Mi okozhatta a folyást és a viszketést? Mivel tudnám enyhíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap fehéres váladékozásom volt, kicsit túrószerű (ez ugye elvileg gombás fertőzésre utal), viszket is kicsit és fáj is egy kicsit odalent, de elviselhető. A nőgyógyászhoz csak hétfőn tudok elmenni, de addig szeretném magam kezelni. Canesten? vagy valami mást tudtok ajánlani?


Nekem eddig sosem volt semmilyen szexuális úton terjedő betegségem, se gomba, se bakteriális fertőzés. 3 éve tartós kapcsolatban élek, és tudom, hogy a párom nem csal meg!! Fogamzásgátlót szedek, de azt is már lassan 2 éve és eddig nem tapasztaltam a fentiekhez hasonlót. Az elmúlt egy hét kicsit stresszes volt számomra, de nem igazán hiszem hogy ez lenne az oka. (vagy igen??), uszodában nem voltam (ott is fellehet szedni ilyeneket elméletben). Esetleg tapasztalt valaki hasonlót? Mi okozhatta? Valaki valami ötlet?


2013. máj. 9. 00:16
 1/8 Titikeeea válasza:
miért nem mész el orvoshoz te észlény...?
2013. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Észlény, írtam, hogy csak hétfőn tudok. Miért baj ha megkérdezem, hogy tapasztalt-e már valaki hasonlót. Nem értem.. Esetleg ajánl valamit hétfőig ami enyhíti a viszketést..
2013. máj. 9. 00:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben sürgősséggel menj nőgyógyászhoz. Csak az orvos tud megbízható megoldást!!!
2013. máj. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül szexuális úton terjedő betegség. Gombát és bakteriális fertőzést ezer módon össze lehet szedni (nyilvános WC használatával, vagy csak egyszerűen nem volt tiszta a kezed, a természetes hüvelyflóra felborulása is okozhatja, vagy a műszálas fehérnemű viselése)


Kezelést azért nem szabad ilyenkor elkezdeni, mert a hüvelykúpok és kenőcsök értékelhetetlenné teszik a vizsgálati eredményeket, amiket az orvos hétfőn csinálni fog.


A legjobb amit tehetsz a kamillás ülőfürdő, mert ez nem fogja befolyásolni a tenyésztést.

2013. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Canesten combi.
2013. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes vàlaszokat. Kipróbálom a kamillás fürdőt.
2013. máj. 9. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Max. kamilla vagy tejsavas irrigálás!! Semmivel ne kezeld magad, főleg krémmel vagy kúppal, mert ha kenetet vesz, az befolyásolhatja az eredményt.
2013. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a Canestent, általában segít.
2013. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!