Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy a ciklusom...

Lehetséges hogy a ciklusom 17. napján halvány pozitív a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés
Menstruációm március 24-tol 28ig tartott.(24-26 naposak a ciklusaim.A férjemmel egyutt voltunka a ciklusom 7.8.9.11.napján.Lehetséges hogy ilyen hamar kimutassa a teszt?Preditor EARLY nevu a teszt.

2013. máj. 10. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze. A peteérés nem törvényszerűen a 14. napon van. Bármikor lehet "sajnos" vagy "szerencsére".
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk már a babát.:-)Gondolod hogy már kimutatja a teszt ilyen korán?Mi lennénk a legboldogabbak a világon ha tényleg baba lenne.De nagyon halvány a második csík de remélem erosodni fog.Hétfon veszek ujra tesztet és majd ha azon is mutatkozik a második csík akkor szólok a férjemnek is mert még nem szeretném hogy beleélje magát és csalódjon.
2013. máj. 10. 16:38
 3/13 anonim ***** válasza:
bármikor lehet extra peteérés. Biztos nem félidőben volt. 10 nappal a fogantatás utn az erős tesztek már kimutatják. Valamikor volt extra peteérésed akörül. A tesztek pozitív irányban nem tévednek. csainálj újat és ha szépen erősödik a csik akkor 1-2 hét muúlva menj orvoshoz.
2013. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a 7. napon összejött, akkor lehet, beágyazódás 7-10 nap, utána 3 nappal kimutatja. Tehát ha a 7. nap sikerrel járt, és hamar, 7 nap alatt beágyazódott, akkor a 17. napon jelezhet a teszt. Szurkolok, majd írj!
2013. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja, ez ráadásul egy nagyon érzékeny teszt... szerintem nyert ügyetek van :)
2013. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
koszi szépen a hozzászolásokat.Ma megmutattam a tesztet a férjemnek is mert nem bírtam ki hogy ne lássa és o is aztmondta hogy halvány csík is csík.Annyira orulnénk a babának,de nemmerem beleélni magam.tavaj sajnos elveszítettuk a kislányunkat a 23.hétben,nemszeretnék ismét osszetorni.Hétfon veszek tesztet ha az is mutat valamit akkor már van remény.
2013. máj. 11. 13:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Ma a ciklusom 20.napján is csináltam egy másikfajta tesztet(Dr.Max)ami szerintem 98% hogy negatív.Ha nagyon nézem olyan mintha lenne ott egy nagyon-nagyon halványka második csík,de szerintem ez negatív.:-(Pedig a hasam,derekam is fáj már pár napja,és ma egy kicsit émelygett a gyomrom is,de lehet hogy csak a az idegességtol hogy megint nem jott ossze.:-(Van ithon még egy tesztem holnap reggel megcsinálom de ha ismét negatív akkor feladom......
2013. máj. 13. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
szurkolok, írd majd meg mi lett!
2013. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a ciklusom 26.napján megjott a menstruációm,pedig már kezdtem reménykedni hogy hátha sikerult....No de nembaj pár nap múlva ismét próbálkozhatunk és egyszer csak sikerul és teherbe esek és lesz egy egészséges kisbabánk.A fiam (7éves) már nagyon koveteli a testvérkét.Majd írok ha valamikor sikerrel járunk.Koszonom addig is a válaszaitokat.Sziasztok.
2013. máj. 20. 17:22
 10/13 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok!!!!! 3terhességi tesztet csináltam és mindhárom eros pozitív. :-)és már 5 napja késik a menzeszem.
2013. jún. 16. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!